Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó, ácsorgó , bútor mellett...

Mászó, ácsorgó , bútor mellett lépkedő gyerekre adtok cipőt ? Bent jobb neki a mezítláb nem? Kertben is úgy van de esetleg játszótérre ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem adtam, mindenhol mezítláb járattam. Akkor kezdtem el rá cipőt adni, amikor hűvösebbre fordult az idő és már zömében gyalog mentünk mindenfelé, a járdán azért mégse menjen mezítláb, de ez már bőven az után volt, hogy önállóan megindult.
2022. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, és amíg el nem indul nem is fogok rá adni.
2022. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mezítláb van, pláne, hogy nyár van.
2022. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem adok rá cipőt, majd ha kint maszkálunk.

A napokban kezdett lépegetni, épp tegnap beszéltem a dévényessel, mert nagyon befelé van a bokaja, ő is azt mondta, hogy még egy darabig nem kell cipő, mezítláb tanuljon meg járni.

2022. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Bentre nem kell,kintre is csak zoknicipőt kapott.


1 hónap stabil járás után kell cipő!

2022. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell
2022. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bentre nem adtam rá cipőt. Kint is csak akkor, ha hűvösebb, nyirkosabb idő volt.
2022. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mezitlab. Bentre meg soha nem kell cipo.
2022. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam rá semmit. Kertben sem. A játszótéren is nyáron mezítláb volt mindig. Idén már amint beléptünk a játszótérre, veszi is le azonnal a cipőt, úgy szalad mindenen át.
2022. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!