Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teszi ezt tudatosan egy...

Mikor teszi ezt tudatosan egy baba?

Figyelt kérdés

Mikor karolja át, öleli meg, bújik a szülőkhöz tudatosan egy baba?

Nálatok mikor volt ilyen, mit éreztél amikor először megtette? Egyáltalán feltűnt, tudatosítottad?


2022. aug. 4. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk talán olyan egyéves kora körül? Már nem emlékszem, de biztos nem volt ennél fiatalabb.
2022. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, 10-12 hós volt nekünk is
2022. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

8-9 hónapos kora körül volt tudatos bújás

Mikor valami rossz érte, fájt valami, rossz kedve volt, jött és "megölelt"

2022. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a tipikus odaszalad és megölel szeretetből, vagy odajön puszit adni olyan 14-15 hónaposan kezdődött, meg is simogatott, ha sírást imitáltam.
2022. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos és most kezdte el, hogy hozzám bújik. Nagyon cuki, mindig megölelgetem én is. De én rengeteget ölelgettem és puszilgattam eddig is, amit már régóta látok, hogy tetszik neki, de magától eddig nem jött ide.
2022. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt mikor az első önállóan kezdeményezett puszit adta nekem. A bújás nem tudom, az folyamatos volt, minden este szopizás közben aludt el az ölemben, napközben is sokszor felkeredzkedett.
2022. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos, szokott bújni, ha pl valaki át akarja venni, és ő nem szeretné, vagy reggel, mikor felveszem, akkor is átölel, és hozzámbújik.
2022. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaaj de messze van még akkor. Mégcsak 3 hónapos a babám, de annyira várom már azt a pillanatot. :)
2022. aug. 4. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs az már olyan messze! Nemsokára 5-6. hónap körül jön majd a sikongatás, kacarászás, meg az óriási mosoly ha felismeri akiket gyakran lát, ezek is nagy élmények!
2022. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!