Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig szoktatok büfizte...

Mennyi ideig szoktatok büfiztetni?

Figyelt kérdés

Ha pl az elején kijön 1-2, akkor le is teszitek már, vagy vártok még? Mennyit?

Illetve, ha nem akar jönni a büfi abszolút, akkor mennyit vártok?

Igaz, hogy 20 percet kell kb?


2022. aug. 15. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Semennyit. Ha nem aludt be, felemeltem vízszintesbe, ha azonnal kijött kijött ha nem nem. Ha bealudt meg fel nem keltettem volna ezért. Tudom, hogy vannak olyan babák akiknek fáj a pocakjuk, ha nem büfiznek, de a legtöbb baba nem ilyen.
2022. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nálunk mikor hogy van, van amikor abszolút semmi, csak azt mondják, hogy jajj hamar lerakom, tartsam még stb.

Nem tudom mi a helyes még.

2022. aug. 15. 08:30
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Készült tanulmány, hogy teljesen ugyanolyan arányban voltak hasfájósak azok a babák akiket megbüfiztettek, meg azok is akik nem. Nem ezen múlik. Az én kisfiam 80%ban nem büfizett és sosem fájt a hasa. Mégegyszer, ha ő ettől megkönnyebbül, akkor kell.
2022. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanúgy, mint az első. Ha tekergett, akkor talán pár percig is próbálkoztam. De általában vagy kijött rögtön vagy semmi. Legtöbbször meg belealudt a cicizésbe, nem keltettem fel büfizni
2022. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább függőleges helyzetbe emelted, nem? A vízszintessel nem menne sokra szegény gyerek.
2022. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
5. Haha, igen. Bocsi, reggel van 😂😂
2022. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Sose büfiztettem, àltalàban belealudt a szopàsba.
2022. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam tápszeres, nem alszik el rajta, így mi mindig böfiztetjük. De neki mindig jön vissza a böfivel egy kis adag kaja is, így muszáj. Akkor is, ha keveset eszik, akkor is, ha sokat. Így mi felvesszük, böfizik, aztán le szoktuk tenni. Szerintem max 5 perc. Este 10, akkor biztosra megyünk, mert utána megy az ágyba aludni. :)
2022. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha belealudt, nem keltettem fel
2022. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem meg lelkiismeret furdalást okoztak, mert valaki szerint túl hamar teszem le a gyereket

Ez a túl hamar, kb 20 perc minimum

2022. aug. 15. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!