Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szüléskor elszakadt a külső...

Szüléskor elszakadt a külső végbél gyűrűd?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem igen. Mi lesz a második babánál? MI lesz ha még az a belső is elszakad? Pedig szeretnék még egy babát szülni rendesen!
2010. szept. 23. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akik ilyen problémával küzdenek azok írjanak, hogy mi volt a 2. babánál. Sajnos vákummal rántotta ki belőlem az orvos a kislányomat és ezért nagyon csunyán szétrepedtem. Jobban nem tudtam megfogalmazni a kérdésemet....
2010. szept. 23. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Te jó ég,és még mondják h milyen borzalmas a császár..
2010. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak iszonyatos aranyerem lett....hetekig ülni sem bírtam. Én is félek a második szüléstől
2010. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha ilyen súlyos problámad van, miért ragaszkodsz a rendes szüléshez? Ha elszakad a belső gyűrűd is, akkor kakilhatsz az oldaladra erősített zacskóba egész hátralévő életedbe. A császármetszés nem bűn...
2010. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Vagy éppen ha nem is fajulnak eddig a dolgok,megeshet h széklettartási problémáid lehetnek..Nem ér annyit a természetes szülés.
2010. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb lesz most a te testedre gondolni, ilyenkor jobb a császár.
2010. szept. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg egy netes szakembert, biztos pontos választ ad majd! És ha gondolod, írd meg ide, mert hátha tudsz vele másnak segíteni + én is kíváncsi vagyok!

Én is szétrepedtem -végbélig, pedig volt gátmetszés.

De erről a külső - végbélgyűrű dologról nem tudok :S

Nekem szülés után vagy 2 hónapig nagyon rossz volt "nagydolgozni".

2010. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!