Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapos baba esetén...

Másfél hónapos baba esetén mire váltsunk Pampers Premium Care-ről ha egy jó minőségű de kevésbé bő, "buggyos" és könnyebb pelust szeretnénk a kicsinknek?

Figyelt kérdés

Kisbabánk 2950 grammal született és Pampers Premium Care 1-es eleinte kicsit nagy volt rá, és a 0-ását használtuk az első 2-3 hétben.

Azóta elkezdtük az 1-est de váltani szeretnénk valami kicsit könnyebbre, kevésbé bőre. (A 0-ás már kicsi rá)

Mit javasolnátok?

Előre is köszi szépen.



2022. aug. 19. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell tesztelni. Én megvettem mindenből a legkisebb kiszerelést és abból választottam ki a babámnak a legjobbat (a dm-es babylove pelus lett az egyébként, a libero touch, pampers premium elbújhat mögötte).
2022. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A libero touch szűkebb, én úgy tapasztaltam.
2022. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!