Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetem a babámat,...

Hogyan segíthetem a babámat, hogy elinduljon végre a mászás? Kutyázik, de visszamegy kúszásba, pedig már lassan gyógytornára kell járnunk.

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hónapos? Miért kell a gyógytorna?
2022. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11 hónapos. 5 héttel előbb született.
2022. aug. 31. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval. Korrigált 10 hónapos. Náluk a korrigált kor a mérvadó a mozgásfejlődésnél. Nincs elkésve. Jó, ha sokat kúszik. Persze nem árt, ha szakember ránéz. A lányom féloldalas kúszását egy alkalommal megoldotta a gyógytornász.
2022. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a fűbe! A fiammal ugyanez volt, mindent késve csinàlt. A fűben kényelmetlen kúszni, így ott tanult meg mászni majd' egy évesen ő is. Ha ráérez,menni fog mindenhol utána.
2022. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van. Igaz ő 9 hónapos de ő is mászik 3-4 lépést utána hasra veti magát és kúszik. Pedig mi tornára is járunk. :/
2022. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a kisfiamnál. 9 hónapos lesz, de már jó pár hete kutyázott, abból inkább kiült és most, hogy az is megy már fel akar kapaszkodni mindenben.

Ezt a fűbe tevést kipróbálom, már gondoltam rá én is,mert kevésbé csúszós felületen szokott pár "lépést" megtenni mászva.

2022. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!