Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lázmérőt használtok?

Milyen lázmérőt használtok?

Figyelt kérdés
Márkát és tapasztalatot is írjatok!
2010. szept. 24. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát.. a márkáját nem tudom, de digitális. Tapasztalat? Nekem megméri a lázat. (vagy milyen tapasztalatra vagy kíváncsi?)
2010. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fülhőmérőt használok,1 mp-eset.

Nem szeretm a többit mert sokáig mérnek és a babóm azt nem tűri,ráadásul ezzel akár éjjel is 1 mp alatt meg tudom mérni.A márkája Graco.

2010. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülhőmérő sz*r, homloklázmérő bevált, csak nem pontos, higanyos hosszú ideig mér. Szívesen vennék ezeken kívül valami jó ötletet.
2010. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet használunk:



[link]

2010. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nagyon jó. Egyszerűen tökéletes. A 7 hónapos babánk szó szerint imádja ha mérjük a lázát. Csak odateszem a homlokára és nyomom a gombot. 2 mp.Csipog,világít, Ő meg mosolyog :))
2010. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beurer FT 15 Expressz hőmérőt használunk. Ez kifejezetten babáknak való, 10 másodpercen belül pontos eredményt ad. Van még egy fülhőmérőnk is, azt nem szeretem pedig egyszerűbb lenne, de akárhányszor mérem a kislánynak ott a hőjét ( egymás után), mindíg mást mutat.
2010. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sima pár száz ft-os digitális hőmérőt használok.Van fűl- és homlok lázmérőnk,de nem pontos így nem is szeretem.Néha előkapom ha alvás közben nézem meg,van-e láz,de ha van azt kézzel is érzem hogy mennyire meleg.Bánom már hogy megvettük.Pedig mér levegő hőmérsékletet,időt mutatja,sőt a cumisüveg tartalmát vagy bébiételt is meg lehet mérni hány fokos.Na de minek?Egyszerűen csuklóra cseppentek vagy megkóstolom nem méregetem :-)

Egyébként a lázmérő ACTHERM márkájú teljesen meg vagyok vele elégedve /gyógyszertárban vettem/ a fűl- és homlok hőmérő pedig BALANCE típusú.

2010. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!