Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a bekezdés...

Mit gondoltok erről a bekezdésről? Tippek cipőválasztás témakörben.

Figyelt kérdés

"Kerüljük a zoknit – a zokni, zoknis tipegő vásárlása felnőtt fejjel történik – amíg egy kisbaba nem áll fel, semmi szükség nincs rájuk. Csupán akkor kell a lábfejeket betakarni, amikor a kiskezekre is kesztyűt húzunk (azaz télen, kinti séta alatt). Ha belegondolunk, mászás közben sem adunk rájuk kesztyűt – így zoknira sincs szükség! A kisbabák lába a közhittel ellentétben, nem fázik meg."


Itthon hogy nincs fűtés, hideg a parketta, járólap. Vastag zoknit szoktam a fiamra adni, még nem jár, csak feláll mindenhol, meg mászik. Ezek szerint nem is kéne? Vagy elég lenne a normál vékony zokni is? Ti mit adtatok rá? És még gondolkodtam egy puhatalpú cipőn is itthonra...


2010. szept. 25. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sztem marhaság az a cikk. Az én lábam néha nyáron is fázik (főleg esténként), nehogy már a gyerek meg mezítláb legyen :)


Most 2 éves. Vastag, csúszásgátlós zokni van rajta, mert még nem fűtünk. Ha beindul a fűtés, vékony zokni és mamusz (vagy szandál) lesz rajta itthon a lakásban.

2010. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Juj, én erről még nem hallottam, azt itt olvastam, hogy a felfázás nem a hideg kövön üléstől, állástól van, hanem valami bacitól, de hogy zokni ne kelljen a lábára, azért ez furi. Az én lábamon is mindig van, kivétel nyáron.

Mi most vettünk bélelt ruhacipőt, mivel a kocsiba télen csak nem lehet zokniba.

Persze csecsemőkorába az én lányomon se volt cipő(téli baba), mert volt rajta egy vastag termotakaró, de azért egy ülő mocorgó babát nehéz lenne betakarni.

Bent vékony sima zokniba van, parkettás, szőnyeges szobába, néha kimászik a járólapra, de semmi baja(kop-kop), szerintem ne adj rá bent semmi cipőféleséget, ha nem muszáj. De ez csak az én véleményem.

8 hós baba anyukája

2010. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Innen másoltam ki:

[link]


Én is fagyos vagyok, de tény, hogy mostanában a fiam lépten-nyomon leveszi a zokniját. Sétálásra már ezért adok rá bekötős kocsicipőt, azt nem tudja levenni (bár volt már erre is példa)....

Köszi a válaszod!

2010. szept. 25. 23:24
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! Én is azt mondom, hogy mi sem csak zokniban vagyunk kint, és mivel már tényleg nem lehet őt betakarni csak úgy, a zoknira kell még valami 15 fokban... Legalábbis nekem kéne.

Fura volt nekem is ez...

2010. szept. 25. 23:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttad a házi vízilovas reklámot? No ez az internetre halmozottan igaz.
2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig adok rá zoknit.

A cikk elég butaság.Sokszor olyan hideg a lába,hogy csak na.

2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én mamuszt vettem neki télire:)
2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igaz :o)
2010. szept. 25. 23:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor maradunk mi is a zokninál.... csak fűtenének már egy kicsit....
2010. szept. 25. 23:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért bolondság, mert általában az ember gyereke felfázhat így. Nem hiába veszekedtek velünk gyerekkorunkban szüleink, h "Vegyél már fel papucsot!!!!!"
2010. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!