Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Futyigondok 15 honapos babanal...

Futyigondok 15 honapos babanal! Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon aggodom. Kisfiam 15 honapos es ma furdetesnel picit meghuztam neki a bort,de oda kapott (mindig birizgalja a kukijat pelenkazasnal is)) es jobban feljott neki es verzett minimalisan. Nem sirt egy pillanatig semugyanugy játszott tovább...

De en nagyon felek most tortent valami rossz? Lesz valami hatranya ennek?

Egyebkent mindenhol mas infot kaptam mikor kezdjem.el neki huzni...igy elkezdten neki 1 eves koratol lassan huzni a bort ameg o engedte de egyebkent akkor sem sirt h fajna neki

Kerlek nyugtassatok meg vagy mi a teendo ilyen esetben semmi?


2022. szept. 21. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen pici gyerekek sebei nagyon gyorsan gyógyulnak, semmi gond.

Óvatosan csináld.

2022. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Én kezdetektől kezdtem húzogatni.

Betadinnal locsold meg. Nekem a nagy fiamnak így jött fel 6 hósan, kicsit vérzett. Másnap már nem volt semmi, pár napig betadinoztam mikor felhúztam,20 elmúlt és minden rendben

2022. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyes: ha neveltél volna fiút, akkor nem írtál volna be ilyet, de akkor sem, ha csak rákerestél volna a témára.

Kérdező: szerintem védőnőnek mutasd meg a gyereket, így nagyon nehéz bármit mondani.

2022. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell húzgálmi, ezer éves, elavult nézet. Olvass utána a legújabb ajánlásoknak.
2022. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
7, az új divat óta majdnem heti szinten van kisfiú a rendelésünkön, addig évi 4-5 probléma volt. Az urológusok nem annyira támogatják az új rendszert.
2022. szept. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen utolsó, a természet biztos úgy alkotta meg a kisfiúk fütyijét, hogy trükközni kelljen hogy működjön rendesen.


Vállald fel a neved ha orvosként válaszolsz, anonim módon én is bárki lehetek. Az "új módszer" lényegében a régi módszer, hogy nem kell beavatkozni ott ahol nincs baj. Nem kell tornásztatni, rángatni, felrántani. A fityma öntisztuló, ha esetleg mégis beszorul alá valami és begyullad akkor persze kezeni kell, de egyébként a természet úgy találta ki, hogy ne kelljen piszkálni.


Merevedéssel tornáztatja saját magát már babakortól fogva, aztán mikor idősebb a gyerek, a merevedés meg is oldja a a kérdést.

2022. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős korban még nem kell húzogatni. Óvodás korban lehet, és ha óvoda végéig marad letapadás, akkor kell azzal foglalkozni.

A megoldás SOHA nem lehet az, hogy egy fehérköpenyes, dr. előnévvel rendelkező sintér felrántja! Ezt ne engedd csinálni soha senkinek!

Nálunk is volt letapadás, hat és fél éves korában helyi érzéstelenítésben egy speciális kanállal elválasztotta az orvos az összetapadt bőrfelületeket. Ha ezt javasolják, ezt fogadd el, ellentétben a felrántással.

2022. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlom Novák Hunor fütyi kisokosát.
2022. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!