Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik majd gyereket szeretnétek...

Akik majd gyereket szeretnétek, milyen neműnek örülnétek jobban (akár ha csak egy picit is, de amúgy kb. mindegy lenne)?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 13:44
A kérdező szavazást indított:
Lány/nő vagyok, kislánynak.
Lány/nő vagyok, kisfiúnak.
Fiú/férfi vagyok, kislánynak.
Fiú/férfi vagyok, kisfiúnak.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én jobban akartam az egyiket, hanem valahogy mindig is olyan anyukának képzeltem el magam, akinek olyan nemű gyermeke lesz. És az lett, olyan na ugye, tudtam érzésem volt, más nem is lehet :)
2022. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyakorlati szempontból egyszeeűbb lenne fiúval.. ( minden itthoni holmink fiús)
2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már 5. Osztályos koromban is, amikor kérdezte az osztályfőnök, hogyan képzelem el magam amikor nagy leszek, azt mondtam, hogy anya leszek, lesz egy szőke férjem, és két kislányom.


Most 25 vagyok. Tehát mindig is kislányt képzeltem el, de most hogy az első babánkat várom, kisfiúnak is nagyon örülnék.


Üdv,egy 13 hetes kismama. 😻

2022. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekünk kb mindegy volt.

Kislány felé talán egy picit jobban húzott a szívem. De mikor ultrahangon kiderült, hogy kisfiú, boldog és büszke voltam.

2022. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Kisfiút, hogy ne örökölje a nőgyógyászati problémáim.
2022. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt akartam, valamiért mindig az volt a fejemben, hogy lányom lesz. Férjemnek ugyanez. Fiunk lesz. :) Pontosan ugyanúgy örültünk neki mindketten, mintha lányt mondtak volna az ultrahangon. :)
2022. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőre nagyon kislányt akartam és úgy is éreztem. Igazam lett :) Valahogy úgy is tudtam magam elképzelni hogy lányos szülők leszünk. Most várom a második babám és most nincs erős megérzésem. De valahol mélyen megint egy lányt szeretnék. :) Természetesen ha fiú lesz is ugyanúgy fogok örülni.
2022. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!