Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok ott, ahol...

Mik a tapasztalatok ott, ahol apa ment gyedre?

Figyelt kérdés

Most 7 hónapos a kislányom, 1 éves koráig mindenképpen itthon maradok vele és persze ha kell tovább is, de mostanában sokszor felmerül bennünk, hogy 3 éves koráig a férjem is itthon maradhatna vele. Bölcsibe nem szeretnénk vinni.

A férjem nagyon jó apa, mindent csinál kérés nélkül a házban és a lányunk körül is. Viszont teljesen más egész nap a gyerekkel lenni, mint délután-este és hétvégén. Ő teljesen nyitott rá, de kiváncsi lennék, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak ebben a felállásban.


2022. szept. 23. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Szia!Èn is bölcsi ellenes voltam,de vègül ùgy alakult,hogy ovi előtt 10hònapot jàrt.Szerintem ha apukànak ìgy megfelel,akkor probàljàtok meg.Èn ùgy gondolom,hogy a 2èv sok lesz neki,mivel ahogy ìrtad is,teljesen màs pàr òra a gyerekkel,mint egèsznap.
2022. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nagyon bejött mindenkinek (apa nem szerette a munkáját, én viszont igen, a gyerek is jobban elvolt vele, aztán délután átvettem). A házimunkával semmit nem haladt, de így is megérte :D
2022. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol anya többet keres, mint apa ott így szokták megoldani. Nekem van ilyen ismerősöm, apa-anya-gyerek totál elvoltak evvel a felállással.
2022. szept. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm fiáéknál az apa van otthon a kicsivel. Minden tökéletesen működik.
2022. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Főnökömnél is így volt.


Azt nem tudom h működött egy amazon katona volt, volt h veszekedett a férjével telefonon h nem igaz h nem tudod megcsinálni

2022. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Lehet off, de a gyed extra nem jöhet szóba? Apa igénybe veheti, de vissza is mehet melózni. Mi el gondolkoztunk ezen, de a hátrányai miatt elvetettük. Gondoltam felhozom, hátha ezt a lehetőséget nem ismered.
2022. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából mindenképpen szeretnénk ha valaki itthon maradna vele, tehát aki gyeden van az nem dolgozna.

2022. szept. 23. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is férjem ment el gyedre a fiunk 8 hónapos korától. Nem bántuk meg, sokkal több időt tudtunk így együtt tölteni, mert én kevesebbet dolgoztam több pénzért mint a férjem. Férjem jól vette az akadályokat, fiunk is élvezte. Férjem mindenkinek ajánlja, hogy próbálják ki a "szerepcserét".
2022. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mi anyagi okok miatt nem tehetjük meg, hogy apa maradjon itthon, pedig szeretne.

Szerintem ha apa vevő rá, akkor próbáljátok meg, nem örökre szól, ha nem bírja hát visszamegy dolgozni és megy a picúr bölcsibe :)

2022. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2-3 éves kor közötti gyerekkel együtt lenni azért már megtépázza az ember idegrendszerét. 😏🙈😁 Az én férjem nagyon jó apa, kiemelkedően sokat foglalkozik a lányunkkal, de ő maga mondta, hogy nem bírná egy nap, egész héten.
2022. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!