Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánkő nyakláncot használ...

Borostyánkő nyakláncot használtok? Segít a fogzásban, vagy másban? Nem tudom, vegyek-e. Hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Interneten lehet rendelni, de érdemes körbejárni az ékszerboltokat vagy az ezoterikus boltokat. Úgy olcsóbb, mert megspórolod a postaköltséget. Már ha van rá időd. Bár nekem 2 gyerekem közül egyiknek sem vált be.
2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a babám,kb 1 hónapja van a nyakába és érezhetőbben jobbakat,hosszabbakat alszik!Fogunk még nincs,úgyhogy abban még nemtudok nyilatkozni,hogy használ-e!Én itt rendeltem:www.borostyanlanc.hu,mivel nállunk ilyeneket nem lehet kapni a városban!
2010. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a babaharmonia.comon vettem. személyesen is át tudod venni Pesten. 2490ft.
2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség !
2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is vettem mert sokaktól hallottam hogy jó de az én babám állandóan bizergálta a nyakán tehát kb 3x 1 órát volt rajta és azóta a fiókban csücsül.én eladom ha esetleg érdekel!
2010. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Persze,hogy érdekel,írj privátba,hogy mennyiért gondoltad.
2010. szept. 26. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 2 hónapos korától a nyakában van, soha nem zavarta és mivel már teljesen hozzászokott nem is piszkálja. Néha megfogja mert a kezébe akad, de ennyi. Most 6,5 hónapos, és éppen tegnap vettem észre, hogy kibújt a két alsó fogacska! Ezt is csak azért, mert koppant a poháron. Szóval nálunk ennyire tünet nélkül jöttek a fogak. Adtam neki még a homeós bogyókat is. Hogy mi segített nem tudom, lehet, hogy ezek nélkül is így lett volna, de ezt már soha nem fogom megtudni. Mindenesetre ha csak egy kicsit is segített, már megérte!!! Ja, egyébként ne feltétlenül a legolcsóbbat keresd, mert hamisítják és esetleg valami gagyi műanyagot kapsz a pénzedért. Akkor tényleg nem ér semmit.
2010. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!