Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egy szobában alszanak a...

Akik egy szobában alszanak a babával nem néznek tv-t esténként?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, mellettem alszik kiságyba éjjel, viszont mióta megszületett be se kapcsoltam a tv-t este, pedig korábban el se tudtam aludni nélküle. Megmondom őszintén kicsit már hiányzik, de nem merem bekapcsolni mert az ő és a mi ágyunk is pont a tv-vel szembe van és félek, hogy zavarná a hang vagy fény. Napközben nincs ilyen gond. Nappaliban alszik, szól a háttérben a tv, mindig beszélünk körülötte szóval hozzá van szokva, nem is zavarja. De este mikor felviszem a hálóba már nem szól tv, sötét van és nagyjából csend.
2022. okt. 5. 20:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ment a tv es sosem zavarta!
2022. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Pedig szoktatni kell hozzá, mert később nem fog tudni aludni semmilyen zajra.
2022. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos én sem nézek 3 hónapja már tévét 😑
2022. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
9 hónapig aludt velünk egy szobában, addig nem néztünk tv-t. Mondjuk amúgy sem vagyunk nagy tv-sek, nappaliban nincs is, max este egy sorozatrész megy azóta h külön szobában van.
2022. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk még csak úton van a baba, de mi nagy tévések vagyunk. Itt gondolok akár arra, hogy youtubera csatlakoztatjuk, Disney+ stb. Ha van vmi jó film a tv-be azt nézzük. Nap közben kint a nappaliban megy, majd olyan este 8-9 között befekszunk a szobába és ott nézünk vmit.

Nem is tudnám elkepzelni h ne menjen főleg hogy én késő estig fent vagyok mióta itthon vagyok. Nem tudnék mit kezdeni magammal ha nem menne a tv.

2022. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Engem kisebb sokk ért, amikor a kb 2 éves unokám egyik éjszaka (rejtélyes okból) nem tudott aludni és nézte a tv-n a jim-jam-et vagy mit. Akkor én nem tudtam aludni.
2022. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi amíg vele aludtunk egy szobában nem néztünk tvt. 1 éves volt a fiam, amikor mentünk a saját szobánkba. Azóta van, hogy néha átjön, mert rosszat álmodik, vagy szenved a fogzas miatt, akkor velünk alszik, de tv-zünk. Decemberben születik majd a kistesó, ő vekünk lesz, és menni fog a tv halkan. Előre ezt gondolom:)
2022. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Én nem engedem a gyerekemnek (1eves ) hogy TV-T nézzen. Én pl a hosszú szopi maratonokat úgy hoztam le h telo/laptop csökkentett fény nyilván a baba háta mögött és vezeték nélküli fullhallgatoval néztem :) amikor úgy fordult h rálátott akkor megállitottam
2022. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

De nézek tévét, a nappaliban. Elaltatom a szobában,kimegyek q nappaliba tévézni és mikor elálmosodom bemegyek a szobába lefeküdni.


Az pedig baromság hogy hozzá kell szoktatni a zajban alváshoz. Felnőtt sem alszik zajban, egy babának miért kellene?!

2022. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Mi egy szobában alszunk, de egy kisbabának/kisgyereknek jelentősen nagyobb az alvásigénye, mint nekünk felnőtteknek, szóval kicsit eltolva. A gyerek alszik a helyén 8-9-től, mi meg kint összebújva filmezünk a nappaliban, aztán én olyan 10-11 körül megyek a gyerek után aludni, férjem meg még később csatlakozik hozzánk. Van olyan, hogy elalvás előtt az ágyban ipadről nézünk egy sorozat epizódot összebújva, ugye az ipad előnye hogy el is lehet fordítani meg a fényerő is könnyebben szabályozható, és halkabbra is lehet venni, mint a tévét, hogy szuperül tudd hallani, szóval nem zavarja a gyereket. Ha csak a hálóban lenne tévénk, akkor szerintem ez az ipad-es dolog menne mindig.
2022. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!