Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha evés után...

Mit csináltok, ha evés után csuklik a baba?

Figyelt kérdés

Felveszitek, vagy lefektetitek, esetleg megitatjátok?

Mi a legjobb ilyenkor neki?


2022. okt. 12. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kivárom, hogy elmúljon.

Ha kell, felveszem közben, ha úgy jó neki, fekszik.

2022. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én felvettem, mert nagyon bukós és sokat csukló volt.

Ha csuklott, tuti jött fel buki.

Ha felvettem legalább a tokája alatt nem lett tiszta cucc

2022. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2022. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem különösebben zavarja. Van, akitől megkaptam, hogy egy kis teát vagy vizet kéne adnom neki, hogy elmuljon (csak szopizik). Engem speciel idegesít, ha sajnalgatjak, hogy szegény csuklik, mintha azt mondanak, miért nem csinálok semmit, hogy elmuljon?


Szerintem nem is kell semmit csinálni, elmulik magától. Egyedül elaludni nem tud olyankor. Próbáltam szoptatni olyankor, de azt nem akar, így csak várunk.

2022. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én gyerekemet nem zavarta, így nem tettem semmit, elmúlt magától.
2022. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg pici baba volt, sírt miatta és tuti bukott is, így mindig felvettem. Volt, hogy félre is nyelt, így nekem ez tűnt "biztonságosnak". Amióta nagyobb (5 hónapos) már nem zavarja, így max gagyogok neki és vigyorgunk rajta mindketten egy jót.
2022. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit, ha nem zavarja.

Ha zavarja akkor felveszem amíg el nem múlik. :)

2022. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ölemben volt. Sokat csuklott, de őt nem zavarta. Ilyenkor csak meg kellett várni amíg elmúlik. Szintén próbaltam szoptatni, nem kellett neki, így csak vártunk, játszottunk.
2022. okt. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!