Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányomon észrevettem ma...

A kislányomon észrevettem ma apró kiütéseket. Mi ez? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
már napok óta olyan volt,mintha fürdés után,vagy pelenkázás közben vakarászná magát,markolgatja a hasiját.eddig nem vettem észre,de ma fürdés után ahogy kentem be a pici testét,úgy éreztem az ujjaim alatt apró kiütéseket.közelebbről megnéztem,és ha vakarja,akkor látszik is.a hasán van,mg a hátán.alig látszik,de érezni,meg vakarózik.fél éves,már sokmindent eszik,gyümiket,zöldséget,husit is.1 hete meg ado neki a tejpépet.az lehet a ludas vajon?1 doboz milupás fogyott el.holnap reggel leviszem a doktornénihez,de érdekelne,volt-e valakinél ilyen.köszi
2010. szept. 27. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a meleg csapta ki? Nálunk most többet mozog, többet izzad és piros pöttyek jönnek ki, ami utána dudoros marad, aztán elmúlik. Igaz már 8 hós és megállása nincs.
2010. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ő is pörög egyfolytában,de nem veszem észre,hogy izzadna
2010. szept. 27. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam akkor markolászta és vakarászta a hasát, amikor csalánkiütéses pöttyök voltak rajta. Amikor a pöttyök elmúltak, akkor meg tiszta száraz lett a bőre. Nálunk a túrótól lett, igaz a fiam már 10 hónapos lassan.
2010. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!