Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányra számítottunk,...

Kislányra számítottunk, melyik a legszebb férfi név?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig kislányt képzeltünk el. Én pici korom óta. Csak kislány nevekben gondolkoztunk. Amikor meg hallottam, hogy fiú, egyszerre vágták el az érzést, hogy lányt képzeltem el. Úgy érzem másodjára lettem szerelmes. Hihetetlen ez az érzés, komolyan. Csodásan érzem magam, mi lesz, ha a kezemben foghatom? Köszönöm az Istennek ezt az Áldást.


A kérdésem hozzátok az lenne, hogy melyik a kedvenc fiú neveitek?


A vezetéknevünk nagyon ritka, magyar. Magánhangzókat illetve csak 2 E-betű szerepel benne.


Szeretjük a D-betűs neveket, vagy ha D hangsúlyos. Tetszene az is, ha K-val kezdődne, de a lágy L-is szóba jöhet. Nem vagyunk egyszerű esetek. 😊


Köszönöm, ha segíteni tudsz! 💙



2022. okt. 22. 17:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
A kedvenc fiú nevem a Balázs. Illetve, nekem anyukám azt mondta ha fiú lettem volna Dániel lett volna a nevem.
2022. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Dávid, Krisztián, Dénes, Levente
2022. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
L betűvel nekem a Levente, D betűs nevek: Dominik, Dániel, Dávid, többször előfordulnak az ismerőseim körébe. Különösen nekem nem tetszenek, ha D betűs akkor a Denisz. De valahogy a D betűs nekem nem. De persze ha számotokra ez tetszik, nyílván olyat válasszatok. Ami K betűs és nekem nagyon tetszik az a Kende, és Kornél. Nálam az abszolút kedvencek: Zsombor, Zétény, Ármin.
2022. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%

Domonkos

Lőrinc

Lóránd

Dénes

2022. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Nekem D betűsből a Dorián tetszik, K betűsből meg a Kolos. L betűsből nincs olyan.
2022. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

Dániel, Dorián, Dávid, Dominik, Domonkos , Dénes

Kende, Kolos, Kornél, Kristóf, Krisztián

Lénárd, Levente, Lőrinc

Ezek jutnak hirtelen eszembe D,K és L betűvel.

2022. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Ha a második gyerek fiú lett volna, akkor Levente lett volna. Annyira más volt a terhesség eleje, mint az elsőnél, hogy nekem meggyőződésem volt, hogy fiú :D De ő is kislány lett, szóval ez ugrott.

Nekem még a Dániel tetszik nagyon (a férjem is Dániel, szóval ezért nem adtam volna), meg a Kornél, ami az adott betűkkel kezdődik.

De tetszik még a Szabolcs és a Csongor is.

2022. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Andor, András, Károly, Dénes, Mendel, Dániel, Damján, Dománd, Kolos, Zandor, Dorián, Donát, Domonkos, Armand, Sándor, Nándor, Lándor, Loránd, Konrád, Kond, Konstantin
2022. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Endre, a becézése Bandi.
2022. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

Dániel-így hívják a kisfiunkat.

Kornél-nagy kedvenc, ez lesz a következő kisfiunk neve, ha lesz.

Lénárd-az egyik félidőben elvesztett kisbabánknak lett volna a neve.

Szóval mindhárom betűvel van kedvenc nálunk.

2022. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!