Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási orrfolyás, kis köhögés?

Fogzási orrfolyás, kis köhögés?

Figyelt kérdés

8 hós babánknak 2 foga is jön egyszerre, ma reggelre teljesen letaknyolódott, már 2-szer szívtam orrszívó- porszívóval (vízszínű), de néha egy kicsit köhög is.Ez megzavart.

Az orrfolyást tudom, hogy lehet fogzás jele is, de a köhögés biztos nem. Tipp?


2010. szept. 28. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam kivétel nélkül köhögött minden fognál,éa folyt is az orra.amikor kezdte tudtam hogy jön a fog.2 alkalommal be is lázasodott,azok nehezebben jöttek de általában csak elöbbi két tünet volt.szoval lehet köhögés fogzás miatt.
2010. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A múltkor nálunk is 1 napig tartott az orrfolyás, másnap meg hőemelkedése volt (37,8), de azóta minden rendben. Kopp-kopp. Köhögni nem köhögött. Ha 2-3 napnál tovább tart, inkább elvinném az orvoshoz! (Nálunk 3 rágó jön most, a napi 5 kakán már túl vagyunk legalább ) :)
2010. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy foga sincs kint, de ahogy nézem 2-3 is jön egyszerre, már nagyon duzzadt az ínye és látszanak is a körvonalai mindkettőnek, talán 3.-nak is. Néha van 37,8- 38.00 hőemelkedése. Elviszem orvoshoz mindenképpen, eddig még nem volt beteg egyszer sem, pedig 4 hetes korában elromlott éjszaka a fűtésünk 2-szer is és 17-18 fokban ébredtünk, tehát edzett:)
2010. szept. 28. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ma vinném a dokihoz pont ezzel a 10 hónapos fiamat, de nem szívesen viszem beteg gyerekek közé. Még mi sem voltunk a betegrendelésen. Most is csak az orra folyik, de már 4. napja. A nyálát húzza maga után, két előkét is képes átnyálazni egy nap... már a 7. foga kibújt múlthéten, de mivel párosával jött az első 6 is, arra gondolok én is, hogy a 8. így jön ki.

Ő már hónapok óta köhög, mindig megijedek, hogy mi ez a köhögés, de a párom szerint csak a nyála miatt, hogy annyi termelődik. Na meg persze, sokszor, hogy figyeljünk rá.


Szóval mi is ebben a cipőben járunk, szívom az orrát, mert sokszor úgy szörcsög, meg enni sem tud tőle, de csak fehér cucc jön belőle szerencsére semmi komolyabb. Majd a doktornő megmondja....

Jobbulást nektek!

2010. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!