Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összes tejfog kibújása...

Az összes tejfog kibújása ugyanolyan nagy balhé?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem, akkor kb. hány fognál van hatalmas dráma? (Aki észre sem vette a fogzást, az örüljön neki, de nem arra vagyok kíváncsi, hanem aki megszenvedett vele, hogy hány pár fogat szenvedtek végig?)
2010. szept. 28. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mi az első 4 fogat elég könnyen bírtuk, aztán a következő 4-et már nehezebben, aztán most a rágófogacskák jönnek, na hát ez most katasztrófa. Rengeteget felsír éjszaka,már hónapok óta és nagyon lassan jön ki neki. Most 17 hós.
2010. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajjajjajjjj...
2010. szept. 28. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is az első 6 fog viszonylag jól jött ki, bár párosával jöttek, de 2-3 nap napi egyszeri fél órás keserves sírással egy dentinoxos kenéssel már elvoltunk. Az éjszaka nem volt nyűgös. 8 hónapos korától megint kelt éjjel, 1 hónapig evett is, utána "csak" sírva egy párszor. Ez is lehetett a 7. fogacska is, de mielőtt észrevettem, hogy kibújt, előtt pár nappal az ügyeletre akartuk vinni a gyereket, annyira sírt... most már tudjuk, hogy a foga lehetett. Kb. 1 hónapja folyamatosan nyálzik, de annyira, hogy az első 6 fog alatt összesen nem jött ennyi nyál... most náthás is... azt olvastam, hogy ez is lehet a fogzás jele, hogy folyik az orra. A popsija is 2 hétig olyan piros volt, hogy szegénynek az is tényleg fájhatott, egész 10 hónapos kora alatt nem volt még ennyire kipirosodva sosem. Szerintem ez is a foga, és lehet, hogy most bújik a 8. Én erre gondolok. (ez az utolsó két fog az alsó kettesek) Még itt tartunk.
2010. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az első két fog 3 napig tartó állandó éjszakai felsírással járt. És hasonló volt a 8. fogig is, de akkor már nem ijedtünk meg annyira, hogy miért sír. Most jönnek az őrlők és úgy érzem ez hosszú tortura lesz mindannyiunknak, már taknoys, már nyáladzik, felsírdogál, de fog még semmi és már napok óta ez van :-(...
2010. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon durva volt az első (bal alsó 1-es)esste 8-tól üvöltött 12-ig!Hiába adtam akármit kentem akármivel,csak hurcoltam, hurcoltam....és ha bele is aludt a keserves sírásba,akkor is amint leért a feje ordított!De reggel re kijött!A második alsó 1 hétre rá jött hang nélkül! :) 3 hónapos volt!

A két felső 6 hósan jött 1 nap alatt hang nélkül!

Most 4 hete duzzadt felül mind a két kettes már 2 hete fehér is és 4 hete nem nagyon alszunk!kb 2 óránként ordítva ébred...Erre másfél hete kijött egy alul (bal alsó 2-es)De a felsőkkel szenved nagyon naygon!És megint hetek óta semmi nem hat neki :( hétfőn lesz 10 hós!

Ti hogy viselitek?

2010. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk az első 4 horror volt, nemalvás, nyűgösség, nátha stb. aztán egyszerre jött 8, 1 évesen, érdekes ódon az nem viselte meg annyira, nem mondom hogy nem vettük észre, de az első 4hez képest kutyafüle volt. aztán azóta minden újabb fog szivacs. a szemfogak....most jöttek ki, cirka 5 hónap kellett hozzá. brr. már csak az tusó 4 van hátra, ami áááállííítóóólag, nem szokta már őket annyira megviselni, hát majd megltjuk, kicsit gyanakvó vagyok azért. :)

21 hónapos a kislányom.

2010. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!