Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlik a hasfájás 3 hónaposan?

Elmúlik a hasfájás 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 hét múlva lesz 3 hónapos, egyelőre nem látom semmi jelét,hogy javulna a helyzet a hasfájásával. Van remény szerintetek, hogy egyik napról a másikra elmúlik? Nálatok hogy volt?

Nagyon várom már, rossz látni a szenvedését. Használunk espumisant, tornáztatom, olyankor jó sokat szokott pukizni.


2010. szept. 28. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik. Persze nem hajszálra pontosan ahogy betülti a 3 hónapot, de ne izgulj, már nem tart soká. Kisfiamnak kb. 3,5 hónapos korára kuyta baja sem volt...:)
2010. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Kislányom a hétvégén töltötte be a 3hónapos kort ,de már hetek óta nem fájt annyira a hasa hogy köménymagos teát kellett volna adnom neki(nekünk ez vált be),csak tegnap,de az is valószínű hogy a szőlő miatt volt:)
2010. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4,5volt mire elmúlt,de azért bízz benne,hátha nektek jobb lesz
2010. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi nem voltunk 3hósak mikor elmúlt :) de sztem nem úgy mgy h ma vagyok három hónapos akkor most már nem fáj a hasam. ez is mint minden minden gyereknél más. de nyugi lassan nálatok is elmarad. amúgy én észre sem vettem h elmúlt :) egyszer csak felfigyeltem h már napok óta nyugi van :)
2010. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 23.-án volt 3 hós de nekünk is fájdogál még.Tudok neked egy jó kis szert tanácsólni hasfájásra.Gripe Water a neve és nem mínösül gyógyszernek.Nekünk nagyon bevált.Se az espumisan,se a köménymagos tea se az infacol.2000ft de sokáig elég.
2010. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam is hasfájós volt. Nagyon vártam a 3 hónapos kort én is, mert azt ígérték elmúlik. 6 hetesen jött ki a hasfájás, és 3,5 hónapos korában elmúlt.

Én mindent használtam, és mikor mi jött be. Már nem is tudtam, hogy egyáltalán én segítettem-e rajta. Infacol, espumisan, még szélcsövet is vettem. A szélcsövet már nagyon gáz helyzetben használtam, és segített. Kitartást, elmúlik.

2010. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hós de még midnig sokat fáj a hasa, de azért messze nem olyan durva mint az elején. Amikor nagyon kemény az pár hét, max 2 hónap utána csitul.
2010. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!