Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora köldöksérvnél műtenek...

Mekkora köldöksérvnél műtenek kisbabát? Valakinek volt még a gyermekének cseresznye nagyságú sérve, vagy nagyobb? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Az visszahúzódik általában


Sírás hatására viszont brutál tud lenni

2022. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnál visszahúzódott magától.

A dokik azt mondták h 3 éves kor alatt nem is nagyon foglalkoznak vele.

Sírásnál, na meg ha erőltette a kakit, tényleg sokkal nagyobbnak tűnt

2022. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mekkora volt? Mert ha rágúglizok, akkor ilyen kisebbeket látok csak, ami miatt nem is aggódnék, de nekünk a héten már cseresznye nagyságú. Olvastam pár helyen, hogy ököl nagyságút például már műteni kell, de nem tudom a gyakorlatban mire mondják, hogy túl nagy. Attól tartok még, hogy ennél nagyobb lesz, mert szenvedget a kakival és pukival napi szinten.
2022. nov. 3. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak inkább már dió nagyságú volt de vissza húzódott neki. Még egy pici van neki de amig vissza lehet nyomni és nem kezd lilulni akkor nincs gond
2022. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mint itt a 2. képen akkora volt

[link]

2022. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, nektek mikor kezdett el javulni nagyjából?

Köszönöm a kommenteket mindenkinek.

2022. nov. 3. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Kb 5-6 hónaposan már sokkal kisebb volt neki. Most 2 éves múlt de még egy pici van
2022. nov. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!