Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell...

Hány hónapos korig kell büfiztetni a babát? Vagyis ki hány hónapig büfiztetett?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb addig büfiztettem, amíg aktívan és jól nem kezdett el szilárd ételt enni. Akkor már tudott inni úgy is, hogy nem került bele levegő. De amúgy nem tudom, hogy meddig kellene.
2022. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én semeddig. 10ből 9x bealudt a cicin és nem marhultam meg, hogy keltegessem. Ha nem aludt el és böfizett ok, ha nem az is rendben volt, sosem láttam, hogy igényelné. Nyilván az én gyerekem nem volt hasfájós, refluxos stb, azokra a babákra más szabályok vonatkoznak.
2022. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem büfiztettem, nekem is elaludt cicin,kiesett a szájából a mellem,csak le kellett tenni aludni.
2022. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szintén cicin aludt, eszemben sem volt felkelteni. Az elején próbalkoztam szopi közben vele időnként, de 4 hónapos koráig egyáltalán nem tudott büfizni, utána is húszperceket kellett volna rázogatnom, mikor ő inkább aludna. Így feladtam, mert vagy ordított, vagy nézett rám értetlenül mit akarok. Pukizott inkább sokat helyette. Magától olyan fél évesen kezdett büfizni, mikor elkezdte a kúszást gyakorolni, és épp hasalt.
2022. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Na megjöttek a lepontozó professzorok akik ragaszkodnak az ‘50-es évek kiváló gyermekgondozási elveihez. Csak magyarázná meg egy ilyenkor mit kellene csinálni? Felkelteni az alvó gyereket aztán hagyni ordítani, gondolom.
2022. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
3 vagyok. Az én gyermekem beteg volt. Bactam volna felkelteni! Örültem,hogy evett és aludt jóízűen. Így is szenvedett eleget 5 éves koráig.
2022. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi babánk nagyon bukós volt,szóval muszáj volt büfiztetni, és még így is állandóan jött vissza.

Ez akkor lett jobb amikor elkezdtük a hozzátáplálást 6 hónaposan. Ekkor még csak kúszott,szóval így is jött vissza azért kaja,mert nyomta a hasát,de a büfiztetéshez már túl sokat ficánkolt. Amióta tud mászni+ülni,azóta 99%-ban megszűnt a probléma.

2022. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapig, amíg fájt a hasa. Szoptatás közben felemeltem, büfi, vissza. Muszáj volt, mert különben sikítva ordított a fájdalomtól. De utána sokat hordoztam is magamon, és az is jó megoldás volt, abban jókat aludt és nem fájt úgy a hasa.
2022. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!