Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a medencecsont...

Szülés után a medencecsont visszaáll az eredeti állapotára?

Figyelt kérdés

9 hete szültem úgyhogy még nem várok csodát, csak érdekelne, hogy ki mit tapasztalt.

Elég sokat szélesedett a csípőm , semmi sem jön rám, és őszintén szólva a látványával sem vagyok megelégedve.


2010. szept. 28. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
6.5 hónapja szültem, de a régi nadrágjaim még a csípőmön kicsik. Visszaáll, idővel, lassan de talán nem annyira, mint volt.
2010. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy teljesen már nem megy vissza, de azért valamennyire igen. Nekem is sokat szélesedett, mert elég vékonyka testalkat vagyok, kb. 10 cm-rel szélesebb lett a csípőm a terhesség előtti időszakhoz képest. Most fél éves a babám, és már csak 3 cm ez a különbség. Mondjuk nekem evvel nincs bajom, de a régi nadrágjaim még nem jönnek fel. Álítólag 1-2 évvel szülés után áll vissza teljesen, az lesz már a végleges.
2010. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van. Sose voltam deszka, 160 centimhez képest 70 kilóval estem teherbe, de szülés után 6 héttel már ismét 70 kiló voltam, és most, fél évvel szülés után minden nadrágom rám jön. Nekem visszament a csípőm teljesen.


Még csak 9 hete szültél, ne akarj mindent azonnal. Nem mindenki Angelina Jolie. :-)

2010. szept. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem!

A csontvázakról megtudják állapítani,h szűlt vagy nem amég élt.Teljesen nem megy vissza,csak,ha császárral szülsz.

2010. szept. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :( Nekem amúgy is elég széles csípőm volt, így másfél évvel szülés után több mint 10 kilóval kevesebb vagyok mint a terhességem előtt, de csípőben, medencében nagyon széles :(
2010. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!