Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemfog mennyire fájdalmas?

Szemfog mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 hós kisfiam teljesen megváltozott jó alvó baba volt elejétől kezdve. Most 3 napja sztem jön a szemfoga és 3nap aludt max 10orat… ez tényleg ennyire kegyetlen? Bármivel kenem stb semmi nem jó. Nem sír de egyszerűen nem alszik el pedig faradt. Megbolondulok. :( mitől lehet ez?
2022. nov. 20. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Jaj ..a lányom még álmában is jajgatott tőle!
2022. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó hát ez annyira változó! Nekem a fiam a kisörlőkkel szenvedett meg a legjobban. Azok után a szemfogak nagyon gyorsan áttörtek és sokkal kevesebb nyűglődéssel.

Kislányom az első fogaival szenvedett a legjobban, utána a szemfogakat emelném ki. A kisörlőktől tartottam, de azokkal nem is volt semmi gond.

2022. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 napig sìrva èbredt tőle+hőemelkedèse is volt, mikor áttörtek. Azt sìnylette meg talán a legjobban, bár mèg 2 fog hátravan. Most a szájakörül van kipattogva, èjszaka sokat mocorog, de nem sìr, viszont rág ezerrel szegèny. Megszenvedik szegènyek..
2022. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemnél a szemfogak voltak a leghúzósabbak. Kitartást kívánok!
2022. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legrosszbb


Körülötte ottvannak a fogak, nem tud rágni sem rá..

Nagyon szenvedtek vele a gyerekek

2022. nov. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!