Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet meg hasfajos?

Lehet meg hasfajos?

Figyelt kérdés

13 napja szuletett a lanyom es egy igazi kis buddha baba, eszik, alszik vagy neha ebren van akkor nezelodik. Nagyon konnyu eset :) es mindig riogat h majd 3-4 hetesen ha beut a hasfajas, majd ha elkezd tobbet ebren lenni 1 honaposan, majd ha majd ha…. Mindenkinek van egy-egy jo szava…


Ha eddig nem volt akkor tenyleg lehet meg hasfajos? Ha elkezd tobbet ebren lenni tenyleg rosszabb lesz?


2022. nov. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Bármikor "elromolhat". Az én fiam az első perctől max kétszer kelt, egész kipihent voltam egy újszülöttes anyukához képest, majd 4 hónaposan úgy döntött hogy eleget aludtunk. 1 éves koráig óránként keltünk :D
2022. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Általában 3-4 hét körül kezdődik a hasfájás. De lesz még ott fogzás, szepa, alvásborulás, dac.... Stb. Nagy mázlista leszel ha egyik se üt be nagyon
2022. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Első kislányomnál 6 hetesen kezdődött a hasfájás...tartott 14 hétig...plusz a nem alvás kb.másfél éves koráig...

Most a 2. kislányom 6 hónapos,mázlista vagyok

Nem volt hasfájós, 6 hetes korától átalussza az éjszakát,este 9től,fél 7ig.

Még akkor sem kelt fel éjszaka,amikor aznap oltást kapott

2 foga van,most jön felül 2

Eszik,alszik,játszik,elvan hason,nézelődik,kúszik,próbálkozik a mászással. Hozzátáplálást is most kezdtük 6 hónaposan, gyönyörűen eszik.

Szerintem ő az álom baba kategória, én nem gondoltam volna,hogy létezik ilyen baba, hálás vagyok hogy ő ilyen.persze még változhat,amiről majd beszámolok fél év múlva. De tényleg vannak ilyen babák

2022. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, de a riogatasnak nem vagyok híve. Az biztos, hogy egyre többet lesz ébren, de az nem, hogy ha ébren van bogni fog. Van olyan baba amelyiknek nem fáj a hasa, remélem a tiednek sem fog.
2022. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem biztos semmi,de ha visszagondolok a kisfiamra,voltak már előjelek,például sokat tekergett álmában is az első 1-2 hétben.Nem sírt,csak nyugtalan volt.Aztán a 3. héten jött egy növekedési ugrás,meg a durva hasfájás kezdete,ami kitartott 4 hónapos koráig.Nálunk ez az alvásán a mai napig érződik,rossz alvó nagyon (most 2,5 éves).Viszont cserébe a fogzást meg sem érezte,lehet,hogy a hasfájás miatt már tudta,mi a fájdalom,nem akkor szembesült vele először vagy nem tudom.De én csak akkor láttam,hogy fogzik,mikor már áttört neki .Meg kicsit kevésbé akarta a szilárd kaját.Szóval előre nagyon nem lehet megtippelni,hogy mi lesz.

Most december végére várom a második babánkat,ő kislány lesz,remélem,hogy a hasfájás most elkerül majd minket 😊.

2022. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!