Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először pólót a...

Mikor adtatok először pólót a babátokra?

Figyelt kérdés
Nem találok olyan bodyt, ami tetszene, pólóból viszont van egy csomó, innen jutott eszembe a kérdés. Már próbáltam pólós pizsit adni az 5 hónaposomra, de felcsúszik rajta szinte azonnal és kint van a pocakja. Mikor lehet rá érdemben pólót adni?
2022. nov. 22. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én másfél évesen adtam neki nyáron. Amíg sokat van ölben, sokat kell emelgetni nekem addig nem volt praktikus, allergiás vagyok rá ha kilóg a hasa, dereka, nyáron is. Póló alá most is trikós bodyt adok, 2 évesen is.
2022. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
3 évesen, amikor szobatiszta lett
2022. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ohh, akkor ez még nagyon messze van. Jól van, köszönöm. Azt én sem szeretem, ha kint van a pocakja, akkor kb kár volt rá pólót adni.
2022. nov. 22. 23:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adsz rá valamit alá? Én szoktam a 6 hónapos fiamra pólót adni, úgy hogy alatta van valamilyen ujjú body (hőmérséklettől függ).
2022. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, de 24 fok van a házban, úgy meg már melege van. A kinti ruhája meg olyan meleg, hogy az alá elég szintén egy réteg.
2022. nov. 22. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5 hónaposra tök felesleges póló. Értelmetlen.

1,5 éves volt azon a nyáron, már járt. De amíg pelenkás volt nem annyira szerettem a pólókat, inkább bodyt adtam rá.

2022. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 13-14 hónapos kora körül kezdtem pólót adni rá,mikor bejöttek a nagy melegek (júniusi baba).Most a rossz időben megint inkább body-t húzunk,hogy ne lógjon ki a dereka,most lesz 2,5 éves,még nem szobatiszta.

Mikor kúszni kezdett olyan 6 hónaposan télen adtam rá body-t és pólót is,de ugye ott mégis csak volt valami a póló alatt.Nálunk olyan 21 fok van általában télen,a kisfiam nem szereti a nagy meleget.

2022. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Áprilisi a fiam. Így nyárra már kapott pólót 3-4 hónaposan. De ahogy bejött a hideg, csak body.

Következő nyárra kapott ismét pólókat. De csak nyárra.

2 évesen lett szobatiszta, azóta hord csak pólót.

2022. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Egy éves kora után, akkor jött a meleg idő.


A pólót meg lehet oldani úgy is, hogy alá ujjatlan body kerül, mint egy trikó, és arra a póló, vagy a Cseppkének van ilyen pulcsitartója, amivel meg lehet akadályozni, hogy felcsússzon a póló. Nekünk van, jó kis cucc, és nem is drága :)

2022. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujjatlan body fölê adtam rá pólót már kb 8 hónaposan. Én sem szerettem ha kint van a dereka.
2022. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!