Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik napok óta a...

Miért nem alszik napok óta a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítsetek!!

8.5hónapos a kislányom. 2 hónapos kora óta ár aludta az éjszakát, nagyon jó alvó gyerek volt. Mindent ugyanúgy csinálunk mint eddig. Napközben vagy 2* alszik 40percet vagy 1* masfel-2órát. Viszont az éjszaka borzalmas napok óta. Későn szokott elaludni. Alszik kb 2órahosszát és onnantól 50percenként/óránként felkel sírva. Hol teázik hol pelust cserélünk hol eszik. Azota koztünk alszik mert a kiságyhoz felkelnk ilyen sürün nekem sem volt kényelmes. De így is borzalmas. Mire vissza is aludnék újra felkel. Ez megy kb reggel 6ig utána alszik 9ig egyben. Napközbe fáradt, nyügös, nem is csodálkozom én is az vagyok de nagyon. Egyre nehezebben bírom. Mi miatt lehet ez? Kérlek segítsetek mert nagyon nehéz mostmár így. Köszönöm



2022. nov. 24. 04:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden fejlődési ugrás során jellemző lehet. Nálunk most a fogzás miatt .
2022. nov. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Miénk is 2 napja csinálja. Barátnőm kisfia is 4 hónaposan. Arra tippelünk hidegfront lesz a ludas. Fejem is jelzi :/ holnapra jön a jobb idő, hátha.
2022. nov. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Alvási regresszió, nálunk az 1 éves volt borzalom 2 hétig tartott. Utána elkezdett menni, szóval tuti emiatt volt. Vége lesz hamar, nyugi de hu idegtépő. Amúgy nem lehet még kevés neki az 1 alvás? Nem tudom, csak tipp.
2022. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as. Sokszor látom dörzsöli a szemét ugye mert fáradt ilyen éjszaka után de napközben is alig tudom elaltani. Ha már nagyon álmos elalszik de ugye vagy 2* keveset vagy egyszer kicsit hosszabbbat
2022. nov. 24. 08:34
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Sok oka lehet pl fogzas, mozgasfejlodes, frontok. Nálunk 1 éve ez megy, kitartást, ezt túl kell élni .
2022. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem foga zavarja. Nálunk két hete van ez. Utolsó négy foga jöhet. Februárban lesz 2 éves. Vagy betegségnél volt még ilyen gyötrelem. Hiszti napközben, fél óraalvás, este egy óra alvás után üvöltve ébredés, nehezen lehet megnyugtatni stb.
2022. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
8hónapos korára jött ki a 8adik foga azota nem vettem eszre, hogy jönne megint
2022. nov. 24. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
8.5 hónaposan nagyon kevés ennyi nappali alvás, valahogy azt kéne elérni, hogy meglegyen minimum kétszer két óra, vagy ha az nem megy, akkor 3*1... Sok szabad levegő, szabad mozgás, rendes evés. Hozzátáplálás hogy alakul, mennyit eszik, ami nem tápszer/anyatej?
2022. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Reggel este eszik csak tápszert + Delutan az uzsonna után egy fél adagot.
2022. nov. 24. 16:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig elég volt neki ennyi napközben hisz éjszaka nagyon jól aludt. Este 9kor elaludt reggel 7kor kelt enni aztán visza aludt 10ig. Így nem igényelt 2*2órát pl napközbe mert éjszaka nagyon jókat aludt. De ugye most éjszaka borzalmasak de a nappalok is. Ma példaul a percen aludt el reggel óta...
2022. nov. 24. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!