Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sab Simplex szuszpenziót...

Sab Simplex szuszpenziót meddig lehet adni hasfájós babának? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

3 hetes a kisbabánk, 1 hete kapja esténként anyatejjel, mert rettentően fájt a kis pocija és ez eddig segített. Pont beszéltük is a férjemmel, hogy lehet, ki kéne hagyni 1-1 napot, hogy ne szokjon hozzá (bár állítólag sem túladagolni nem lehet és mellékhatása sem ismert). Tegnap este ismét megkapta a 15 cseppet és iszonyat sírásba kezdett, kőkemény volt a kis pocija, sehogy nem tudtam megnyugtatni.

A másik nagy problémám, hogy szopi után ritkán büfizik, van olyan, hogy evés után 1 órával jön a büfi, amikor már alszik.

Megköszönném, ha valaki tudna hasznos tanácsot adni.


2010. szept. 30. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is csak ritkán büfizett, próbáld meg, hogy büfiztetés után vízszintesbe helyezed és megint fölveszed, lehet, hogy akkor kijön a büfi.

Mi is sab simplexet használtunk, úgy emlékszem nem tartottunk szünetet, de mi csak kb.3 hétig használtuk mert utána elvesztette a hatását. Ekkor tértünk át a gripe waterre, ami szintén nagyon hatásos volt és azt használtuk a harmadik hónapig. Utána pedig szerencsére elmúlt a pocifájás :)

Kitartás, el fog múlni nálatok is! :)

2010. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még annyi, hogy én mindig szoptatás előtt adtam neki a cseppeket.

Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni.
2010. szept. 30. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem is nagyon hasfájos volt a kisbabánk. a sab simplex cseppet napközben is adtam neki és jobb volt. nem szokik hozzá! probáld meg minden etetés elött megtornáztatni,a két lábát feltolod teljesen a mellkasáig. sokat segit.nekünk bevállt.
2010. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!