Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy félek...

Az normális, hogy félek megfogni egy csecsemőt, mert olyan félelmetesen pici és törékeny?

Figyelt kérdés
De szeretem szagolgatni, mert jó illatuk van.

2022. nov. 30. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az nem normális, hogy szagolgatod másnak a csecsemőjét 🤣


Amúgy az én lányomnak mindig aludttej szaga volt 😅😁

2022. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is szeretem a baba illatot. Csak addig fogsz félni, amíg nem gyakorlod elégszer. Ha alkalmad adódik a családban születendő kisbabát karodban tartani, élj a lehetőséggel. Bele fogsz jönni. Kivéve, ha egy pedofil állat vagy,akkor pusztulj a babák mellől légyszíves...
2022. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mertem megfogni más újszülött babájat. Féltem, hogy a sajátomat is félek majd, de szerencsére az teljesen más volt, olyan természetes
2022. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazajöttek a kórházból és megláttam tesóm babàjàt en is azt mondtam, hogy Úristen de pici, én nem merem megfogni. De aztán természetesen megfogtam. Nem olyan bonyolult, hidd el. Csak óvatosan kell felvenni őket , megtàmasztani a nyakát, hátàt.
2022. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de gondolj arra, hogy az a törékeny kis csecsemő nemrég furakodott át a szülőcsatornán, és semmi baja nem lett. Nyugodtan gyömöszölheted kicsit.
2022. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, én is félek, pedig 33 hetes terhes vagyok, úgyhogy lassan muszáj lesz. De soha nem volt kisebb gyerek a családban, így nem sok tapasztalatom van.

Most 2 baránőmnek is született babája, őket megfogtam, de őszintén szólva nagyon féltem, hogy valami baj lesz, pl nem tartom rendesen a fejét.

Anyám mesélte, hogy mikor hazavitt a kórházból, órákig nem mert levetkőztetni (ő életveszélybe került a szülés alatt, úgyhogy a kórházban nem együtt voltunk).

Majd ha lesz sajátod, akkor belejössz. A kórházban meg eleinte úgyis segítenek. Legalábbis én ezzel nyugtatom magam.

2022. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!