Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit eszik a...

Normális, hogy ennyit eszik a másfél évesem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nagyon megugrott az étvágya, konkrétan annyit eszik, mint én! És ezt nem nasiból, hanem rendes ételből. Reggelire már nem elég neki egy tükörtojás, kettőt simán megeszik. Tízóraira a gyümölcsöt, meg valami rágcsát kap, ebédre nagyon sokat eszik, szintén uzsira, csak vacsira eszik kevesebbet. Ez normális, volt valaki babájánál még ilyen? Egyébként nagyon aktív baba. De akkor is csodálkozom, hogy fér el benne ennyi kaja...egyébként az emésztése is rendben van.

2022. dec. 15. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

A 14hónapos lányom is simán bevág 3 tükörtojást.

Ma reggelire pl 4szelet kenyér (kilós kenyér amit én szeltem nem olyan békonyan) belsejét parizerrel.


Ebédre is eszik annyit lassan mint én.


És a szép az egészbe, hogy a védőnő csesztet mert alultáplált a maga 8kg és 76cm-ével.

2022. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Enyém meg alig eszik és az is csak hús vagy krumpli lehet,örülnék ha ilyen étvágya lenne.
2022. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb gyereknek vannak ilyen időszakok amikor többet eszik, gondolom a növekedése/szellemi fejlődése miatt jobban kívánja, többre van szüksége éppen. Amíg nem "dagadt" addig nem kell vele foglalkozni és normális.
2022. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2022. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
1. akkor a tiéd valóban alultáplált ha 8 kiló pedig ennyit eszik. ott valami felszívódási vagy anyagcsere gond lehet. én utánajárnék.
2022. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

5!

Ki lett már vizsgálva, de köszi :)


1#

2022. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
6! és mire konkrétan? vagy volt egy sima labor meg esetleg egy ételintolerancia?
2022. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. A másfél évesem is simán eszik ennyit, nem is mostanában kezdte, mindig nagy étvágya volt.

Egy rosszul evő gyerek után, meg a sok kínlódás után emiatt, én rettentően örülök neki!

2022. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

7!

Nem fogok magyarázkodni, és nem fogom felsoroni a vizsgálatokat, mert nem ez a kérdés lényege...

Hidd el, ki lett vizsgálva. Ennél jóval részletesebben.

De köszi az aggódást

2022. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
9. nem aggódom, nem az én gyerekem. magyarázkodnod sem kell, nem is értem miért kezdted el?! bocs, hogy megpróbáltam felhívni én is a figyelmedet, akárcsak a védőnő, hogy ez nem normális. 😅
2022. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!