Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenthet valami allergiát,...

Jelenthet valami allergiát, ételérzékenységet, ha túl gyakori a széklet?

Figyelt kérdés
1 éves fiam napi 3-4 alkalommal kakil, gyakran híg. Már mindent eszik, változatosan etetem és nem vettem észre eddig, hogy bármi is gondot okozott volna nála, csak ez furcsa, hogy ilyen gyakran "termel". Hasfájós volt kb 4 hónapos koráig és refluxos is volt, amit nagyjából 9-10 hónaposan nőtt ki. A nagyom ennyi idősen, ugyanilyen étrenddel egy nap egyszer kakilt csak és nem ilyen hígat. Bocsi, tudom undi téma csak félek, hogy olyannal etetem ami lehet hogy nem tesz jót neki. 14 hónapos, 84 cm, 10 kg, nincs bőrprobléma (pl ekcéma, kiütés), jó evő. Védőnő és orvosunk szerint nincs semmi ételérzékenysége.
2022. dec. 19. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnek is vannak olyan napjai mikor 3,4x kakil. Pl ma is.

A tied ilyenkor “egész adagokat” termel? Mert nálunk úgy van hogy többször keveset, de azért a keves sem olyan kevés hogy pici, hanem mondjuk fél diónyi. Nálunk van borkiutes, de csak az egyik kezén, már egy jó ideje. Voltunk allergologusnal, tojast nem ehet, de az új évben keresek másik dokit, mert ez olyan bamba volt 🤣

2022. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk az anyatej idején mégig ilyen maradt majd amikor elhagtuk kellet majd 6 hónap h “rendes”legyen neki
2022. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es, nálunk mindennapos.. nekem "egész" adagnak tűnik😅

2-es, tápszeres a kezdetektől, most is kap még, de csak este kb 2 dl-t.

Minden nap van vagy 3-4 kakis pelus születése óta. És mindig híg. Kicsit nehezen hiszem, hogy ez még normális kategória, csak hittem a gyerekorvosnak.

2022. dec. 20. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy ennyi széklete van nem baj.


Nekem is 3 van


Gyerekeknek 3



Tápszer nem tudom mennyire befolyásolja.

2022. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!