Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kira névről mit gondoltok?

Kira névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
C-s kategória vagy vállalható ha tetszik? Régen ismertem egy tanárt (nem c-s vollt) akit Kirának hívtak és nagyon illett hozzá a név, akkor tetszett meg először.

2022. dec. 26. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem túl kemény. Nem elég nőies; meg még picit zavaróan idegen-hangzású is nekem. Magyar környezetben fura.

Amúgy szerintem egyáltalán nem romás név.

De amúgy szerintem nem szép a hangzása.

Kiara már szívesen lennék; Jara becézéssel pl; csak még szeretnék emellé is valami második keresztnevet, valami egyszerűbbet. Pl Marianna, Dóra, Gabriella, Melinda,

2022. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

*ja amúgy ha szerintem , vagy mások szerint romás lenne a név, nem zavarna, ha az tetszene a legjobban.


Viszont , szal érdemes az ilyen extrémebb,nem annyira magyarosnak tűnő különlegesebb, érdekesebb nevek mellé második keresztnevet adni szerintem tehát.


Amúgy , teljesen vállalható név a Kira, attól még megállja a helyét, hogy nekem nem tetszik; meg,hogy idegen hangzású.


Loretta, Linett, Lorena/Lorina, Dalma, Valentina, Laura, Zita,

Kira után simán ilyesmi nevek jutnak eszembe másodiknak,.


De van MTA összes név -lista sok névvel.

2022. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!