Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónap körüli babátok hogy...

15 hónap körüli babátok hogy áll a beszéddel? Miket mond már?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Kérek egy pohár sört !
2010. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

enyém 14honapos.

mama,anya,apa,pápá,nem,a lámpa lámp.ennyi.

tied?

2010. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is 15 hónapos,baba,anya,apa,Veve(tesója Vivi)mama,mammma(kaja),lámp(lámpa),labda,pápá,vau-vau,még egy-két állat hang,azt hiszem nagyjából ennyi... :)
2010. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az 1. nagyon humoros volt....

Akkor nem vagyunk lemaradva, kb. ezeket mondogatja rendszeresen: nyanya (ez lennék én), apa, baba, mama, papa, néni, alma, lába, lámpa (de ez még nem kristálytiszta), eedő (ez onnan jön, hogy ha tehetjük, kirándulunk), gombgomb (ez a gomba :D) vijág (virág), pipi, cica, pápá, szia (ez inkább hia), tátá (nálunk még ez a séta), dió, cipő, bim-bam ( a templom), Süsü, és amire nagyon büszke vagyok: egy , kettő (ezt a mamától tanulta). Most ennyi jut eszembe, de szinte most már nap mint nap meglep valami újjal.

Olyan édesek, nem?

2010. okt. 2. 00:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és pár hangutánzó szó.
2010. okt. 2. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én nagyobb fiam gyakorlatilag mindent mondott 15 hónaposan (ilyeneket, hogy pingvin, zsiráf, vonat, villamos...), a kisebb viszont később kezdett el beszéni de sokkal tisztábban. 3 év a korkülönbség a gyerekek között.
2010. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 és fél hónapos kislányom ezeket:

aja, pa,tájtáj, pápá, cic, kukja, nem, ihen, baba, de


ezek jelentése:

anya, apa, séta, szia, cica, kutya, nem, igen, ba, add ide

2010. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!