Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem játszik már el?

Miért nem játszik már el?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kislányom. Kb 1 hónapja indult el, de úgy igazán 2 hete tart a probléma.


Az a gond hogy kb semmivel nem tud eljátszani. Egesznap fel alá járkál és nyekereg mindenert. Ha odaulok mellé játszani akkor elvan 5-10 percet aztán vagy sétál tovább és nyafizik vagy ül az ölemben és fetreng, mászik rajtam. De látom hogy mintha nem találna a helyét úgymond. 1 percre nem foglalja el magát semmivel. Elég nyűgös is, és sokszor nem is tudom mi a baja igazán. Nem éhes, nem szomjas stb ezeken mindig végig megyek. De 90%ban a nap nyoszorgesbol áll. Eddig se mondom hogy órákig eljátszott egyedül de 10-20 percig azért elvolt. De most aggódom miatta. :( Ráadásul néha már én is elfaradok az egésznapos aktivititol hogy mi lehet a baja.


Én a fogara gondoltam mert 3 őrlőjenek a negyede már kint van és most jön a 4....szóval a fogak jönnek rendesen az utóbbi hónapban.


Van valaki más is így?


2022. dec. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

👀 neki még nem kell ellennie. Kicsi még hozzá.


Azt hittem idősebb gyerekről fog szólni a kérdés.

2022. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A gyerek egy éves kora körül elég sokan ateltuk ezt. Ez sajnos egy ilyen időszak, de vigasztaljon, hogy el fog múlni. 😀 Kitartás!
2022. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapos a fiam

Még mindig tart nálunk ez az időszak 🤣

Úgyhogy csak várom,hogy vége legyen

2022. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

15hós szintén a lányom, ugyan ez a mai napig. Kb 11 hónaposan kezdte.

Már kivagyok. Cserébe az éjszakák is katasztrófák azóta,4-5x tuti kel.

2022. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohhh értem. Akkor felkotom a nadrágot. De akkor ezek szerint sok ennyi idős gyerek átmegy ezen a fázison. Én mondjuk a fogara fogom egy részét mert nagyon durván turja egesznap a száját..1 hónap alatt 3 őrlő bújt neki ki. :/ Biztosan amiatt is nyűgös gondolom.
2022. dec. 30. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!