Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődés miatt nem tud...

Mozgásfejlődés miatt nem tud aludni? Meddig tart?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos. Már 1 hónapja kúszik. Mostanában már négykézlábra áll, illetve próbál felállni is.

És nem alszik jól. Folyamatosan megébred, sír, forgolódik, emelgeti a fenekét. Fel kell venni, és kell neki jó pár perc (van, hogy 15-20), mire visszaalszik olyan mélyen, hogy le lehessen tenni. Éjszaka is többször előfordul, és a nappali alvásnál is. Van olyan is, bár az ritkább, hogy felveszem, és nem is tudom visszatenni, rajtam alszik. Ez általában nap közben szokott előfordulni.

A mozgásfejlődés miatt lehet? Előtte elég jó alvó volt.

Meddig tarthat?


2023. jan. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Meg majd a beszédfejlődés, fogzás, mikor mi. Hullámzó szokott lenni a babák alvása, 2-3 éves kor között jellemzően beáll egy stabil rendszer.
2023. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 9 honapos babam ugyanez.

O most probalgat allni,lepegetni.

Szoval en is erre tippelek,vagy esetleg a fogaira,mert persze azok is jonnek folyamatosan.

2023. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Foga még nincs, még csak megduzzadva sincs az ínye. Meg ha felvesszük, akkor nem sír már. Ha a foga bántaná, szerintem akkor is sírna, ha kézben lenne.

Vagy nem tudom. Az biztos, hogy nagyon nem alszik jól szegényem.

2023. jan. 5. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok...barmitol is van,egyutt erzek veled...ez az ejszaka is valami szornyu volt nekünk,olyan vagyok igy reggelre mint akit megvertek.

Turelem,idovel biztos elmulik

2023. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!