Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktív! Mondanátok róla...

Laktív! Mondanátok róla valamit? Melyik jobb a kapszula vagy a szuszpenzió?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én inkább a normafloret ajánlanám.Sokkal egyszerűbb beadni, mivel egy puha kis fiolában van, a fiam imádta kiszopogatni belőle.Csak lecsavarom a tetejét, a szájába adom,és közben kicsit nyomkodom.A laktívot nehezebb adni,azt a Keresztfiam itta,a szuszpenziót.kínlódtak vele, így inkább ők is váltottak
2010. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Már a kapszulát is le tudja nyelni? Én a kapszulára szavazok, a szuszpenziónak viszont nagyon finom az íze.
2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szuszpenziót biztosan könnyebb beadni. A laktívot még nem próbáltuk, de a normaflore és a bonolact pro kid is ugyanaz, legalábbis a gyógyszerész ezt mondta nekem. Amikor a kisfiam hasmenéses volt akkor vettem normaflore-t, 10-es kiszerelés 1000 Ft körül volt. A gyerekorvos viszont a bonolact pro kid-et javasolta, így mikor elfogyott ezt vettem. Az ára is sokkal jobb. 2700 Ft volt, de hónapokig használtam, és még mindig van belőle.
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!