Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamérleg, sterilizáló...

Babamérleg, sterilizáló készülék fontosak ezek a tárgyak újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Illetve mik azok az eszközök, amik nagyon hasznosak újszülött babánál?

2023. jan. 10. 15:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
Babamérleg fontos ha nem gyarapszik rendesen. Viszont ha nem akarsz rá költeni azt lehet bérelni is. Sterilizáló nem annyira fontos, ha van egy jó mosogatógéped.
2023. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vettem babamérleget, bár a védőnő zaklatott vele folyamatosan, de nem tartottam fontosnak, nem méricskéltem. Azért látszik, hogy eszik-e egy gyerek, eszem ágában sem volt minden kakálás előtt-után azt nézegetni, hízott-e az előírtaknak megfelelően.


Sterilizálót sem vettem, bár alapból anyatejes volt, nem kellett.

2023. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Én sterilizálót vennék, mérleget nem.

De előbb várd meg egyáltalán lesz-e rá szükség vagy tudsz szoptatni.

2023. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem volt. Felesleges lett volna.
2023. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%
Egyik sem volt nekem sem. Bár a lányom szopott,mit sterilizáltam volna? A mellemet? :)
2023. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerintem tipikusan azok amik ráérnek szülés után és mérleget tényleg bérelni is lehet de nekünk pl a védőnő ingyen adott egyet azt mondta latszik, hogy szépen hízik de azért tuti ami tuti heti egyszer rakjuk rá egy két hónapig. Aztán vissza vitte, sterilizáló igazából szerintem teljesen felesleges, ha szoptatsz. Ha néha valamit sterilizáltam arra ott volt a lábos meg a víz illetve a a legtöbb cuccot mikroban is lehet. Mellszívót is csak azután vettem, hogy megszületett a pici és már otthon voltunk a férjem ment el érte. Ami nekem sokat segített az a pihenő szék egy nagyon könnyű nagyon egyszerütt vettünk és, ha valamit csináltam így tudtam magammal vinni. De ez kb 2 hónaposan volt előtte csak cici meg én léteztem.
2023. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyik sem.
2023. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%
Egyik se volt. Légzesfigyelő se és babamonitor se. Ezzel itt a gyk-n gyakorlatilag gyerekgyilkosnak számítok. Mondjuk a fiaim jól vannak, de mindegy.
2023. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 NTBS ***** válasza:
67%
Egyik sem kell. Ha van rá keret, akkor lehet.
2023. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
volt mérlegem, elején méregettük hetente hogy gyarapszik-e és ezt az infót átadtuk a védőnőnek. Nem idegeskedtünk,de úgy éreztük nem árt nézni hogy gyarapszik-e. Aki akarja megveszi, aki nem az bérli vagy védőnőhöz járogat hetente mérni. Sterilizáló fölösleges.
2023. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!