Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1 éves kora előtt...

Akinek 1 éves kora előtt választotta le magát a babája, hogy történt a dolog?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen történt? Hány szopizás volt még, amikor elutasította a baba a cicit?
2023. jan. 10. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 hónaposan elkezdtük a hozzátaplálást. 9 hónaposan váltottuk ki az utolsó étkezést. Addigra csak az esti alváshoz kérte illetve éjjel amikor kelt.

1x nem tudtam mellre rakni, inni kapott csak. Utána többet nem szoptattam. 10hónapos kora elött 3 nappal hagyta el

2023. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem megjött a mensesem és elkezdett apadni a tejem.

5 hónapos volt a fiam még néha szopizott de már tápszer kellett inkább..nemsok idő és elis apadt teljesen

2023. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Tíz hósan. Minimálisan tápláltunk hozzá. A tejmennyiség nem indokolta a leválasztást. Egyszer csak nem kellett. Gondoltam rá, hogy ez az úgynevezett szopisztrájk, de sehogy sem sikerült folytatni.
2023. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
4 hónapos volt, egyszercsak nem fogadta el, tápszert is kapott születése óta
2023. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 honapos a fiam,mar csak ejjel szopizik ha megebred..szerintem ido kerdese es azt is elhagyja.mar annyi tejem sincs,mar szemmel lathato a mellemen,hogy nem termel annyi tejet a szervezetem.
2023. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!