Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes-e beadatni babáknak...

Érdemes-e beadatni babáknak az agyhartyagyulladas elleni oltast,és ha igen mellett melyiket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen érdemes az összeset beadatni. Úgy vagyok vele hogy inkább kifizetem, mert ezek olyan betegségek hogy elég egyszer csak egyszer elkapnia, és belehalhat, vagy legalábbis nagy eséllyel maradvány tünetekkel gyógyul, ne adj isten az esetleges fejlesztések emiatt 2-3-4x annyiba kerülnenek mint az oltások. Lehet drasztikus, de én ezek mentén mérlegeltem.
2023. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy valóban egyszer elég elkapni, érdemes az összeset. A családban volt aki elkapta és akkor még nem volt oltás, majdnem belehalt, de megúszta egy fél füles süketséggel, szóval én beadattam mindent.
2023. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megkapta mindegyik oltást.
2023. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És melyiket?Mármint van agyhartyagyulladasra vagy 2-3 féle
2023. jan. 12. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Válaszoló: összeset

2. Válaszoló: mindet

3. Válaszoló: mindegyiket


Szerintem mind a 2-3 félét. Van egyébként 1 kötelező, 1 dobozáras ami párszáz Ft és egy ami db-ként 30.000. Mindegyiket érdemes írom negyedikként.

2023. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezt mar kerdezted a heten, ugyanez a borzaszto stilus, megismerem.


Igen, erdemes, tobbit megtalalod a Google-on vagy kerdezd meg az orvosodat.

2023. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért kell mindegyiket, mert különböző agyhártyagyulladás ellen védenek. Különböző kórokozó.
2023. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jah,aham,értem már. Nem úgy van,hogy több oltás van egyféle gyulladásra,hanem több típusa van és mindre külön van oltóanyag és úgy adattatok be mindent.
2023. jan. 12. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2023. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!