Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove termékekkel meg...

Babylove termékekkel meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kicsi babám, és vásárolni szeretnénk neki nedves törlőkendőt, pelenkát, fürdetőt, mindent.

A környezetemben 2-en is dicsérik a Babylove termékeit, szeretnék tájékozódni, hogy tényleg mások szerint is jók-e, vagy mi az, amit nem érdemes venni?


2023. jan. 12. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi is nagyon szeretjük a babylove termékeket.

A pelenka minősége is hasonló a pampershöz, viszont árban bőven veri.

Már 10+ éve is jók voltak a babylove pelenkák.

2023. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon szeretjük, mindkét gyereknél ezeket használtuk/használjuk főleg.

Pelus, popsitörlő, fürdető, bébiételek, gabonapépek

2023. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Nálunk minden terméktől piros pöttyös lesz a gyerek.

Pelustól egyszer véresre csípte neki. Mire rájöttünk az a baj.

2023. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok babylove-os cuccot próbáltunk már, és nekünk mindegyik bejött. Akkor is ajánlanám, ha az ár nem lenne kérdés csak a minőség. De ráadásul még nagyon olcsó is. :)
2023. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a popsitörlő két váltottam le. Az első gyereknél azt használtam, de a másodiknál megőrültem vele. Örökké osszeakadt, egyszerre kijott vagy 6, mert nem tudtam szét választani plusz a zacakoja is szetszakad állandóan. Pempers vált be ebben a kategóriában, viszont a pelenkaja nagyon jó. Éjjelre ezt használom.
2023. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én törlőkendő mellé vettem olyan törlőkendő tartó dobozt, szintén dm-es, és úgy sokkal könnyebb használni. Az szerintem egy must have.
2023. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokat használunk, használtunk újszülött korában is.


Popsitörlő mai napig, pelenka (ugyanaz mint a libero, volt itthon egy időben mindkettő), bébiételek szuperek és változatosak, cumi, testápoló, fürdető, csőrös pohár, rágóka, ujjas előke, kanál, tejpép, zabpép...


Sőt mi 7 hónapos korától dm bio 2-es tápszert adtunk neki (ez ugyanaz mint a Hipp Combiotik 2), manapság már a Babylove tejitalt issza, abszolút meg vagyok mindennel elégedve.


A Rossmanos (babydream) dolgok is jók, popsitörlő, pelenka (új változat), üvegesek (kevesebb típus mint a dm-esnél), cumi, kanalak, stb.

2023. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szülés előtt több helyen olvastam anyukáktól, hogy jók a Babylove pelenkák. Plusz munkahelyen is ezt javasolták, ajándék pelekatortánkat és DM-es pelusból csinálták nekünk. Születése óta ezt használjuk főleg.

Kétszer volt, hogy egy anyuka sokkal több pelust vásárolt egy méretből és nem tudta felhasználni, odaadta a védőnőnek. A védőnő pedig elhozta nekünk, mert mi voltunk a legkisebbek a hozzá tartozó babák közül, csak mi tudtuk felhasználni. Abban volt libero, pampers, sparos pelus meg talán molfix. Bontott csomagok voltak, de pl a liberonál többször kifolyt a pisi. Ezeken kívül mindig DM-es pelust vettünk a picinek. Teljes mértékben elégedett vagyok a pelenkával is, illetve popsitörlőt is Babylove-osat használunk. 3,5 hónapos babánk egyszer kel fel éjjel, akkor is félig alva eszik és egyből visszaalszik. Akkor nem szoktam felébreszteni a pelenkázással, mivel észrevettem, hogy nem pisil annyira addig, alig van a pelusban, kaki pedig csak nappal szokott lenni. Így nálunk éjjel akár 10 órát is kibír a pelus. Nekünk ez nagyon bevált, eddig egyszer sem csípte ki az érzékeny bőrét. Persze este fürdetés után vastagabbon kenem be a popsijánál, popsikrémből a gyószertárit használjuk.

Emellett az ára is nagyon kedvező. Mindenképpen ajánlom, minősége és az ára miatt is. Persze van, akinek más lesz a legjobb választás, ki kell tapasztalnod majd a babáddal.

2023. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!