Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelus, ami belül...

Van olyan pelus, ami belül zselés, mint a Pampers, de olcsóbb? Hasonló minőségűt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most a rossmannban akciós lesz a pampers.
2010. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, de nem pont a kérdésre fogok válaszolni!

Én is Pamperst használok (mármint a babámnak:).Regisztráltam a honlapjukon.Ott olykor van kupon, amit ha kinyomtatsz, egy csomag pelust 500 forinttal olcsóbban tudsz megvenni a kuponnal.Mivel az nem sűrűn van, ezért sok-sok kupont nyomtatunk, és apa elindul a boltokba.Egyszerre egyet lehet felhasználni, így egy nap bemegy mondjuk 3 boltba munkába menet.Köv. nap megint bemegy ugyanazokba:)Veszünk nagyobb méretűt is ilyenkor, nehogy közben kinöjje a manó.

2010. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
rossmann saját márkás pelusa olyan mint pampers. Szerintem egy próbát megér, itt nálunk a 3-as 1800 ft egy csomag.
2010. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, én sem konkrétan a kérdésre válaszolok, de talán segít. Mi mindig a DM-ben vesszük a Pampers pelust. Gyűjtöm a pontokat és 50 pont után kiváltok egy kuponfüzetet, amiben van egy 25 %-os joker kupon, ezt használom fel a pelusra. Nagyon gyorsan összegyűlnek a pontok és a beváltáskor is jóváírják a vásárlás után járó pontokat (a rossmannal ellentétben). Így kb. 40 Ft/db-ra jön ki a 4-es pelenka.
2010. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a libero mega pack most olcsóbb mint a pampers, 10 ft-ot spórolhatsz daarabonként.(pampers premium care 62 ft-libero 52)
2010. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászolót kiegészíteném annyival, hogy mi beregisztráltunk a dm bababónusz programjára is, így néha kapunk vásárlás végösszegéből levonandó 15%-s kupont, be lehet váltani a 25%-s joker kuponnal, így aztán meg végképp megéri vásárolni a dm-ben, egyébként a dm-es saját pelust (talán baby love) nagyon nem ajánlom, melléfolyt minden :(
2010. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 poci-maci ***** válasza:

nekem a dm sajátmárkása ugyan olyan

kérésre küldök át képet szívesen ha írsz privit!

2010. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a DM-es saját márkás pelenkát, szerintem hasonlít a Pampershez, csak talán hamarabb átnyirkosodik. Most a Lidlben kapható Toujours (remélem jól írom) használjuk (ajándékba kaptuk) és én ezzel is meg vagyok elégedve.
2010. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, én szerintem A sárga(sleep&play) pampers a legolcsóbb. A cora és spar áruházba mindig 1800ft max 2000 bármelyiket veszed: 3-as, 4-es stb.

Nekünk ez nagyon jó. Nekünk :)

2010. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöld Tesco-s és a Lidl Toujours pelusai nagyon bejöttek, ezekből sosem folyt ki semmi!
2010. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!