Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel csillapíthatom a kisfiam...

Mivel csillapíthatom a kisfiamnál a fogzási fájdalmat?

Figyelt kérdés
Egyszerre jön neki a négy első rágó foga. A két felső picit már áttört, egy alsó is és a negyedik is lassan. Esténként óránként kel, napközben nagyon nyűgös. Nagyon sötét karikás a szeme a kialvatlanságtól és több mint egy hete alig eszik. A doktornő írt fel neki Cataflam cseppet, a Nurofen helyett, de azt se adhatom neki mindig. Dentinoxot is használok, de semmit se ér. Esetleg valami ötlet, mivel könnyebbíthetem meg még neki a fogzást? Valóban nagyon szenved. Napok óta matrica, egész nap csak kézben, ölben szeretne lenni. Alvás alig van.

2023. jan. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Flamborin csepp.
2023. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon durva (majd a rágólnálnis látod, és nálunk sorban jönnek a fogak), akkor 3 napig adok 1-1 adagot este egyféléből, hogy legalább tudjon aludni, majd 2-3 nap dentinoxszal szenvedjük át az éjszalát, majd egy másik hatóanyag max 3 napig. Ez így már 9 nap, addigra általában elmúlik, legalábbis ideiglenesen.


Flamborint én is ajánlom, illetve ott van a Panadol is.

2023. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Nurofen szirup használt. Mindenféle kenőcsöt azonnal lenyalt a kisfiam, még mielőtt az ínyére jutott volna.
2023. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Flamborin
2023. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap nagyon hosszú éjszakának volt, csak Dentinoxot használtam. Próbálom egy kicsit pihentetni a gyógyszereket, nem merem folyamatosan adni neki a fájdalomcsillapítókat. Alig aludtunk valamit. Ráadásul ma annyit evett, mint egy madárka. A cumisüveg se kell neki, se az étel. Remélem hamarosan túl leszünk ezen. Szerintem már mind a ketten kimerültünk.
2023. jan. 22. 12:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!