Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetes kortol hasznaltok...

Hany hetes kortol hasznaltok kettes pamperst, hany kg babanál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
3.8 kg val született a lányom, egyes pelust nem vettem egy darabaot sem, kettessel kezdtünk.
2010. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3400grammal szuletett a fiam, rogton kettest vettunk. Volt par darab egyes pelus a mintacsomikba, azokat azert elhasznaltuk, de nem vettunk egyeset. Szoval rogton kettessel kezdunk es ha jol emlekszem a korhazba is kettest adtak.
2010. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a pampersnél mindig az alsó megadott szám az irányadó. Amikor azt elérjük, akkor váltunk a nagyobb méretűre. Tehát, ami 3-6 kilóig van, azt 3 kilóstól tudtuk használni, de 4 kilósan már 3-asra váltottunk.
2010. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak a kórházban használtam a babámon 1-est, ahogy hazajöttünk, váltottunk a 2-esre
2010. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3500-zal született a kisfiam, és az elején az 1-est használtuk (egy csomaggal vettem), és 1-es huggiest kaptam ajándékba 2 csomaggal. Ahogy azokat elhasználtuk, már kettes pampers-öt vettem.
2010. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
születésétől 2est használtunk, most 4hós, és most vettünk először 3ast.
2010. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fiam 4,4 kilóval született, úgyhogy a newborn pelenka kicsi volt.

A lányomnak csak hazafelé a kórházból vettünk pelenkát, előre nem, de neki is 2-es-t, ő 4 kg-os lett.

Nála kb 3 hónaposan váltottam 3-as ra.

Én Liberot és Pamperst használok.

2010. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!