Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közeli lejáratú babaételből...

Közeli lejáratú babaételből vehetek többet és lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
1 héten belül jár le. Nem baj ha a fagyasztóból kivéve már lejárt a fogy. Dátum?
2023. febr. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Üveget nem rakunk fagyasztóba. Illetve babaételt én nem fagyasztanék igyis 1-2 éves lejárat van rajta. 99% hogy semmi baja nem lenne akkor sem, ha nem fagyasztanád le, és azt is tudom, hogy most, hogy felment az áruk…vicc. De én nem adnám a babámnak már lejártan főleg, ha husis.
2023. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a fagyasztás tökéletes erre. Tedd bele az üveget is nyugodtan, csak a kupakot vedd le.
2023. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk, ha alapesetben 1-2 éves lejáratú egy étel és olyat kínálnak, ami egy héten belül lejár, azt meg se venném.

Még magamnak sem, nemhogy a kisbabámnak.

2023. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3, gondolom akciósan venné, és a lejárat után 1-2 hónap alatt felhasználná. Ennyi rátartás szerintem van benne. De a fagyasztás is jó megoldás, ha nem reped szét az üveg. Másik edénybe átrakni, mosogatni stb. már majdnem akkora munka, mint házilag megfőzni, nem biztos hogy megéri.
2023. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!