Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó tanács a kiságyba szoktatás...

Jó tanács a kiságyba szoktatáshoz?

Figyelt kérdés

19 hónapos nem alszik el sose egyedül,és ha elaltatás után akiságyába rakom nyugtalanul alszik sokszor felsír de nem ébred fel,inkább nyöszörög.

Ha a cumi kiesik a szájából és visszarakom szintén alszik tovább.Vagy ha a kezemet megérzi akkor is megnyugszik.

Balakinek esetleg bevált praktika?



2023. febr. 4. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem volt semmilyen praktika a lanyomnal.6 eves koraig velunk aludt.igaz,egy ket alkalommal olyan ket evesen kb elaludt a kiságyban,de aztan landolt mellettunk.

A fiam most 10 honapos velunk alszik,ugy tervezem,hogy 1 eves kora utan megy vissza a kisagyba...persze en lehethogy eltervezem,aztan ez nem igy lesz 😅

Nekem mindket gyereknel jobb volt az egyuttalvas,legalabb nem kellett szazszor kikelnem az agybol.

2023. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg ő is akarja.
2023. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es.

Úgy gondolod lesz olyan ?

2023. febr. 4. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 éves lesz. Mai napig ringatva aktatom, rajtam elalszik, várok kb. fél órát vízszintesben az ágyunkon vele és utána tudom a helyére berakni. Ha felébred meg egyből jön közénk. Jelenleg nincs energiám ezzel “szenvedni”, mert még a nappali alvásnál is ordít, ha nem rajtam van, szóval én is remélem, hogy erre is megérik, mint az egyedül evésre stb. Nem mondom azt, hogy nem volt alkalom mikor egyedül elaludt volna, de azóta sem akarja. Pedig akkor nem is erőltettem csak úgy magától elaludt mindenféle sírás és hiszti nélkül.
2023. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3#

Kettes vagyok, szerintem lesz. Nálunk akarta a nagyobbik gyerekem. És annyira könnyű volt így, annyira nyugalmas. Igaz, hogy nem 19 hósan, de mi szerettünk együtt aludni, nem okozott gondot. Nem bántam meg, hogy vártam, mert mikor a kisfiamnak megért a gondolat, hogy az ágyában akar aludni, nem volt szükség semmilyen noszogatásra. Megbeszéltük, hogy mesélek neki, maradok, amíg elalszik, és ha felébred éjjel, jövök, vagy ő is átjöhet (ez fokozatosan ritkul, és nagyon büszkén újságolta minden reggel, hogy egyedül aludt egész éjjel), és több teendőm nem volt. Azóta sincs. Néha átjön még, de nagyon ritka. Egyikünknek sem volt stresszes így, mert szoktatás sem volt.

2023. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor várok :)

Énis szeretek amugy vele aludni ha nem.rúgja ki belőlem a tesóját :D

Egyébként délután szépen alszik de akkor is csak ha mellé fekszek,se 12-13kor alvas van és szépen megy az ágyba nem kell noszogatni

2023. márc. 13. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éves, vele alszom első perctől. A kisàgy dolog nekünk sem sikerült 😃. Ne frusztráljon. Majd alakul úgyis később ki hol hogyan alszik.
2023. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi levettük a rácsot és az àgyunk mellé toltam. Mikor felsirt csak átnyultam, megsimogattam és aludt is tovabb. Mellettem volt ugyanúgy érezte a biztonságot, de mégis külön
2023. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Így ahogy te írod 8as úgyahogy működik a dolog :)

Köszi 7es :) annyira azért nem idegeskedem rajta,de na azért majd kialakul

2023. márc. 15. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!