Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba nem alszik....

6 hetes baba nem alszik. Elalszik cicin, kézben, leteszed, majd 10 perc múlva sírva felébred. Ötletek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Babahordozó kendő! Ezzel a picit biztonságban magadhoz tudod "rögzíteni" és van esélyed félig ülő pozícióban aludni egy picit. Nem mondom, hogy kénylemes, de nekem a fiam ugyan ilyen volt ráadásul az apjánál is... csak az én kezem volt az oké. Én így tudtam túlélni. Így legalább nem voltam beszarva, hogy miközben alszok leesik rólam.
2023. febr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Cicin és kézben altatnám, ahogy csináltam is a sajátomnál. Már 3 éves és nincs ilyenre szükség 😜
2023. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet hogy Fáj a hasa?
2023. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Persze mert etetes utan bufi jatek jon,nem jon ki a levego. Arra felriad mindig es oda az alvas. Errol szol a suttogo konyv. Etetes,jatek majd utana alvas. Ne cicin altasd. Nekem is uvoltve keltek 10 perccel utana,mert megindul az emesztes. Tartad ebren 30 percet es utana tedd le.
2023. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy 2. Fejre is allhattam, napközben 8 honapos koráig nem tudtam lerakni. Ha nincs a hordozókendő, megbolondultam volna.
2023. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiamat 6 hetes korától altattam hason. Addig szenvedtünk, aztán rájöttem, hogy neki úgy kényelmes.
2023. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 4 hetes korától hason alszik a kislányom és majdnem 4 hós koráig babaöbölben aludt mellettem, így volt esélyem letenni, máshogy nem. Mindig cicin altattam, máshogy nem ment. Félig ülő pozícióban szoptattam, ő rajtam hasalt, ha igazán mélyen bealudt, akkor át tudtam tenni magam mellé az öbölbe, hasra. Persze akkor sem ugrottam ki mellőle azonnal. Napközben nagyon keveset aludt, de éjszaka ez így működött. 4 hónapos korától az éjszakákat zömében átalussza a saját ágyában és 7 hónapos kora óta nem cicizik, szóval összebújva altatok kis popórázással, ha elaludt beteszem az ágyába.

Kitartás, ez egy nehéz időszak! Nekem elvem volt, hogy nem altatok hurciban, babakocsiban, autóban állandóan. Egy-egy alkalommal, amikor nagyon nincs más ötletem már, nagyon nyűgi és nem akar aludni a kislányom, születése óta magamra kötöm és ott pillanatok alatt elalszik, de nem akartam/akarom, hogy ezt szokja meg, ez legyen az alap. Ha a kendőben elalszik is megpróbálom általában letenni. Node ezek mi vagyunk. Én nem mondom, hogy másnak is így kell csinálni, minden baba más. Érdemes próbálkozni, de a próbálkozáson belül is úgy alakítani, hogy ha lehet, ne szokjon hozzá hülyeséghez. Pl. van olyan baba a családban, aki babakocsiban alszik jól. Már elmúlt egy éves, de még most is képesek kilométereket sétálni vele az összes altatáshoz, mert "máshogy nem alszik". Nekem ezzel sincs bajom, ha nekik jó. Nekem nem lenne.

2023. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kendő vált be.
2023. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Nah en meg rosszul vagyok ettol a hurcibalastol, abban a kendoben kicsavarodva, nem hiszem hogy jot tesz a gerincenek. Masreszt alig vartam h vege legyen a terhessegnek, en biztos nem cipeltem volna egesz nap. Van mar babakocsira szerelheto rezgeto ami razza a babakocsit ,illetve rengeteg hintaztato babaszek, bar ahhoz se szivesen szoktattam volna oket. Nekem hason aludt mindegyik az agyban.
2023. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
próbáltad hason letenni?
2023. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!