Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első fülbe való? Kinek mi...

Első fülbe való? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Elöljáróban külföldön élünk, itt szinte lehetetlen fulbit lövetni, de most találtam egy helyet ahol megcsinálják a 4 hónapos babamnak. Elkezdtem nézelődni, hogy mire csereljem a gyógyszert fulbi után de eddig nem jártam sikerrel.
2023. febr. 20. 21:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Gyógyfülbi”
2023. febr. 20. 21:43
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Azon elgondolkoztal, hogy vajon miert lehetetlen ?


Gondolom nem balkan, es figyelembe veszik, hogy a gyerekeknek is vannak jogai a teste felett ? Meg ha nem is tudja mondani...

2023. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Vannak gyerek fülbevalók, arra szokták kicserélni.
2023. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én anyagára gondoltam, arany, fehér arany ezüst stb.

Első erre inkább nem mondok semmit.

2023. febr. 20. 22:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy arany. Vagy maximum orvosi fém.
2023. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, fehér aranyat akartam mert a hagyományos nem tetszik, de épp olvastam, hogy allergiát okozhat mert elvétve nikkelt tartalmazhat, úgyhogy azóta beleremülve a rosé gold mellett tettem le a voksom!
2023. febr. 21. 00:16
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A lányunknak 1 evig az volt benne,amit belőtt a gép. Utána cseréltük aranyra. Azóta az van benne.

3 hónaposan lövettük neki.

2023. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

De tényleg, miért nem dönthet ő arról, ki akarja-e majd lövetni? Az elsőnek igaza van, nem véletlenül nem csinálják külföldön.


Ha nincs kilőve a füle, nem lány?

2023. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Mit pattogtok a fülbevalón? Nem ez volt a kérdés, de ti viszkedtek h ideböföghessetek valamit.
2023. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért ne akarna egy kislány ??? Mert leszbi? Nem passzol a stílusához, hat majd kiveszi! Mi szegények voltunk a batyjam 12 évesen szúrt az egy felforralt varró tűvel majd egy lefertotlenitett kínai fülbe való került be. A lányomnak mindent amit csak tudok megszeretnék adni! PONT
2023. febr. 21. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!