Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz könnyebb ? Fogzás

Lesz könnyebb ? Fogzás

Figyelt kérdés

Szisztok azt szeretném megkérdezni anyukák hogy fogzásnál vegig sírni es nyuszogni nem aludni fogunk vagy van azért egy életkor amitől jobban birják a gyerekek es nem faj nekik annyira ?

Kisfiam 1 éves lesz 3 foga van

Mar 3 hónaposan iszonyatosan nyálzott .. de az első fog csak 9 hónaposan jött ki .

Azóta sorra jönnek a fogak es sajnos megis érezzük azt .



#baba #fogzás #Segitt?
2023. febr. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek- és fogfüggő is. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy megviseli, se az, hogy az összes fog ugyanúgy megviseli, szóval mindig lehet reménykedni, hogy könnyebb lesz. Plusz szerencsére a fogzás egy véges folyamat. Tudom ez most nem vigasztal... Legrosszabb esetben fájdalomcsillapító!
2023. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk végig rossz volt. A dentinox valamennyit használt… 2 évesen jöttek ugye a rágó fogak és a szemfogak, elvileg azok a legrosszabbak, úgyhogy még akkor is szenvedés volt. :(
2023. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lanyomnal meg sem ereztuk a fogzast...fiam most 10 honapos,8 foga van,az utolso 2 egyszerre jott neki.epphogy kijott,mar ujra kotor a szajaban,ujra nyugos egesz nap,ejjel nem alszik...egyszer biztos jobb lesz,ki kell varni
2023. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fogánál nem volt nyűgös. Gyerekfüggő. A hátsó őrlőktől féltem, de semmi.
2023. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerek függő.

Fiam ugyan így 3 hónapisan kezdett nyálzani 8hónapisan jött ki az első. Utána havonta az első 4. Na az a 4 hónap pokol volt. Utána a tőbbi úgy kijött, észre sem vettem.

Lányomnak 10 foga van (elöl a 2x4, +2 rágó). Eddig úgy kijöttek, észre sem vettem.

Tesóm mikor fogzott (most 12 éves), mind a 20 fogával éjszakázás, ülve alvas, cataflam csepp hetekig.

2023. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat hat reménykedem hogy jobb lesz .
2023. febr. 23. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
4.5 hónaposan jöttek az elsők, azok is kínozták már. Aztán korán jött egy szemfog meg egy örlő együtt, na az... 14 hós, az összes kisörlő helye duzzadt hetek óta. Sokszor kell neki éjszakára fájdalomcsillapító, dentinox. 11 fognál járunk, már nagyon várom a végét, remélem hamar lemegy. Kitartást.
2023. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!