Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyik csaladtagom koronavir...

Az egyik csaladtagom koronavirusos lett. Es van egy 6 honapos babam. Volt mar valaki abban a helyzetben,hogy az ilyen pici babaja elkapta a koronavirust? Mik voltak a tunetek,milyen volt a lefolyasa?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Meg mindig van aki tesztel ??

Mar reg lejart lemez...

2023. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

1! Látod....


Mi is voltunk 1 hónapja betegek,mondta a háziorvos, hogy teljesen felesleges tesztelni.

2023. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen van aki tesztel, munkahelyem kötelez ha beteg vagy. Amúgy ez nem válasz a kérdésére egyes.
2023. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdesem,ugyhogy aki ilyet irna legkozelebb is az hanyagolja inkabb a temat.
2023. febr. 24. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos hogy elkapja.ferjem is akkor volt koronas amikor a a fiam 6 honapos volt.nem kapta el,de sem a nyagylanyom,sem en.pedig eleg beteg volt a ferjem,nem aludtunk kulon,nem zartam be kulon szobaba,es maszkot sem viselt senki itthon.
2023. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen picivel nincs tapasztalatom, a kisfiam 2 volt, amikor elkapta. 1 nap volt 39 fokos láza, másnap már alacsonyabb és kb ennyi. Kicsit folyt az orra. Én 1 nappal előbb kaptam el, szerintem engem jobban megviselt…nekem a tesztem is csak 2 hét múlva lett negatív és nagyon köhögtem.

Ez mondjuk tavaly volt, azóta ha jól emlékszem újabb variáns van.

2023. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm gyereke 3 napos volt, amikor az egesz család covidos lett. (2 nagyobb gyerek+2 szülő). Értelemszerűen nem szeparalták el a gyereket, mert egyedül még nem tudta ellátni magát. Anya szoptatta, ezzel nyomta neki az antitesteket. A gyerek vagy nem kapta el, vagy tünetmentes volt.
2023. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
4 honapos volt a babam mikor elkaptuk igy ő is. 1 napig lazasodott es kb 3 napig kohogott. Mas tunete szerencsre nem volt. Orvos emelt c vitaminon es a szokásos d vitaminon kivul mast nem javasolt.
2023. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Rokonságban volt mindenki egyszerre covidos, de a gyerek már 2 éves volt vagy nagyobb, mindenki lázas volt pár napig és köhögött. A karantén ideje alatt majdnem meg is gyógyultak.
2023. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Az én kislányom is elkapta tőlem (nyilván engem nem lehetett elzárni tőle), 1,5 éves volt akkor. Én két hétig fetrengtem, a gyerek lerendezte 1,5 NAPPAL. Első éjjel lázas volt, közel 39 fok, de később már csak 38,5. Majd másnap éjjel már csak hőemelkedése volt, harmadnap már csak az orra folyt picit, az is ilyen vizes volt, nem a náthás sűrű.

Inkább utána figyeltem nagyon 2 hétig, nehogy valami szövődmény előjöjjön, de szerencsére semmi utóhatása nem volt.

2023. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!