Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon a babák mért esnek le...

Vajon a babák mért esnek le az ágyról, a felnőttek meg nem?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkoztam a napokban. Gondolom biztos van valami érettlenségi oka, de kiváncsi vagyok ki mit gondol. :)
2023. febr. 26. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert a baba nem tudja, hogy az ágy nem végtelen, a felnőtt meg igen. Plusz a felnőtt-meg amúgy az átlag 3 év feletti is- érzékeli, ha az ágy szélére kerül
2023. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem azon múlik, hogy ki mit gondol :D Egyszerű fejlődésbeli különbség. A csecsemő még se a saját testét, se a tárgyakat nem érzékeli ugyanúgy, mint egy felnőtt (vagy nagyobb gyerek). Emléke sincs róla, hogy ott le lehet esni, illetve ha esetleg kognitívan tudná is (nem tudja), akkor se tudná feltétlenül megakadályozni, mert még nem olyan céltudatos és ügyes a mozgása.
2023. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam leesni🫣🤣
2023. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
A férjem simán leesik álmában rendszeresen az ágyról.
2023. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leesek néha :)
2023. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pici nem tudja, hogy ahol fekszik, az véges. Van, hogy mi felnőttek is benézzük és egy fordulással nagy szívrohamok közepette majdnem leesel az ágyról. A kicsi pedig olyan kis éretlen még, hogy az lenne a csoda, ha nem esne le. 😂
2023. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is estem már le felnőttként. Volt, hogy fel se keltem rá :D
2023. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!