Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor keltsem a babámat?

Mikor keltsem a babámat?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos. Gyakran történik olyan, hogy felkelek arra, hogy nyüszög álmában (nem tudom jobban leírni: nem sír fel, hanem nyekereg, vagy ha úgy tetszik sírdogál 1-2 percig), de mire odaérek a kiságyhoz, ami amúgy 10 centire van az enyémtől, már abbahagyja és alszik. Ilyenkor fel kell kelteni? Gyakran 2 óra múlva kel csak rendesen, addig ez megy kb 20 percenként… Ilyenkor alszik? Vagy mit csinál?

2023. febr. 28. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mért akarod felkelteni?

Álmodik, ha te álmodsz kelcsünk fel?

2023. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Miért keltenéd fel?!

Ezt a babák nagyrésze csinálja. Ha sír, akkor vedd ki. Ezzel meg ne piszkáld, mert csak rászoktatod.

2023. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok meg lehet ezzel zargatnád fel, a fiam volt hogy sírt is, ha kivettem bedühödött.
2023. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel,ne nyulj hozza hacsak nem sir keservesen,vagy nem hagyja abba...a nagylanyom is csinal igy neha,sot en is amikor rosszat almodom...
2023. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a kislányom, a mai napig csinálja néha. Szerintem régen pocakkal volt összefüggésben, most meg foggal, vagy mozgásfejlődéddel általában. Nem is szoktam már azonnal elindulni hozzá, ha hallom, hogy nyűglődik. Már tudom, hogyha fél perc alatt kb. csendesedik, akkor alszik tovább. Ha nem, akkor menni kell.
2023. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel, az enyém is csinálja, csak akkor megyek oda ha elkezd nyafogni vagy sírni, sokszor elég csak a cumi és alszik tovább.
2023. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ma sokáig sírt( 5 percig),de így se mentem be hozzá, mert láttam a kamerán hogy közben alszik. Vissza is aludt, van ilyen. 17 hónapos de még mindig van hogy felsír vagy nevet álmában.
2023. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felkelteni. Egy éves. Eddig egyetlen egy olyan alkalom volt, amikor felkeltettem emiatt, de az csak azért, mert nagyon szenvedett, nyüsszögött, dobálta magát. Nagyon rossz volt nézni. Kivettem, de utána vissza is altattam. Ezt az egy esetet kivéve, nem keltettem.
2023. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyém is majdnem 2 hónapos és ugyanezt csinálja. Külön szobában alszik, de csak akkor megyek, ha hosszan nyöszörög, és egyre hangosabb. Ha halkul, akkor alszik tovább magától.
2023. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fel ne keltsd! Örülj, hogy szépen csicsikál tovább. Lesz alkalom amikor kelteni fog ő téged eleget, addig pihenj szépen te is és élvezd ki.
2023. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!